بزرگترین مشکلی که استقلال در لیگ بیستم دارد

یکی از مشکلات اصلی تیم استقلال در فصل جاری بحث گل نزدن‌های این تیم است.


بزرگترین مشکلی که استقلال در لیگ بیستم دارد

تیم فوتبال استقلال در هفته پنجم لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان در ورزشگاه با تساوی یک - یک متوقف شد. این در شرایطی است که تیم محمود فکری تا اینجای فصل دو برد، دو تساوی و یک شکست را به نام خود ثبت کرده است.

یکی از مشکلات اصلی تیم استقلال در فصل جاری بحث گل نزدن‌های این تیم است. استقلال که فصل گذشته بهترین خط حمله لیگ برتر را داشت با وجود اینکه همان بازیکنان را در اختیار دارد، اما آمار گلزنی‌های این تیم در فصل جدید خوب نیست و این تیم تا الان ۵ گل در ۵ بازی به ثمر رسانده است.

مشکل اصلی استقلال در این زمینه ضعف در ایجاد موقعیت گل است. آبی‌پوشان با وجود در اختیار داشتن مالکیت توپ در مسابقات و پاس‌های زیادی که به یکدیگر می‌دهند تا اینجا در خلق موقعیت بسیار ضعیف عمل کرده‌اند. تیم محمود فکری در شرایطی به این ویروس دچار شده است که تیم فصل گذشته او (نساجی) گل‌های زیادی به ثمر می‌رساند و عملکرد درخشانی در خط حمله داشت.

آبی‌پوشان در حال حاضر مهاجمان باکیفیتی برای گلزنی مثل مهدی قایدی، ارسلان مطهری و شیخ دیاباته را دارند و این تیم قطعا مشکلی از نظر داشتن بازیکن برای گلزنی ندارد. مطمئنا با برطرف شدن معضل خلق موقعیت روی دروازه حریف، استقلال می‌تواند نتایج بهتری در ادامه مسابقات کسب کند و باید دید تدابیر فکری و دستیارانش برای حل این مشکل چیست.


 

ارسال نظر