مهدی ترابی به پرسپولیس پولی نمی دهد!

مهدی ترابی هیچ برنامه‌ای برای پرداخت ۳۰ درصد از قرارداد فصل جاری خود با العربی قطر به پرسپولیس ندارد .

مهدی ترابی به پرسپولیس پولی نمی دهد!
آنچه دیگران می خوانند:

مهدی ترابی پس از اتمام رقابت‌های فصل گذشته جام حذفی فوتبال اقدام به فسخ یکطرفه قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس بخاطر عدم دریافت کمتر از یک درصد از قراردادش کرد تا برای دریافت رضایتنامه خود نیاز به تایید باشگاه نداشته باشد.

مهدی رسول پناه سرپرست وقت پرسپولیس که ریاست هیات مدیره این باشگاه را همچنان بر عهده دارد پس از انتقاد بابت جدایی ترابی صحبت از دریافت مبلغ رضایتنامه از این بازیکن کرد.

با این حال مهدی ترابی هیچ برنامه‌ای برای پرداخت ۳۰ درصد از قرارداد فصل جاری خود با العربی قطر به پرسپولیس ندارد تا جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس نیز قید این موضوع را بزند و سرخ‌ها ادعایی بابت جدایی ترابی نداشته باشند.

البته اگر پرسپولیس از ترابی، طبق قراردادی که به امضا رسانده بودند شکایت هم می‌کرد نمی‌توانست پولی بابت انتقال این بازیکن بگیرد؛ چون این باشگاه همچون قرارداد شجاع خلیل زاده، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ایران را مرجع رسیدگی به آن تعیین کرده بود. این در حالی است که این کمیته در پرونده‌های این چنینی که با ترانسفر بازیکن به خارج از کشور همراه بوده است حق دخالت ندارد.

مهدی ترابی هافبک تیم ملی فوتبال ایران نیز تصمیمی برای پرداخت پول به ترابی ندارد تا سرخپوشان بابت عدم پرداخت مبلغی اندک، ضرری حدوداً ۸ میلیارد تومانی کند.


 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر