جواب رد فرهاد مجیدی به تراکتور

انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور مانند دو سال گذشته باز هم پروسه عجیبی را طی کرده و با گزینه‌های مختلفی برای حضور در تبریز مذاکره شده است.

جواب رد فرهاد مجیدی به تراکتور
آنچه دیگران می خوانند:

 انتخاب سرمربی جدید در باشگاه تراکتور همواره در دو سال گذشته از پروسه‌های عجیب این باشگاه محسوب می‌شود. انتخابی که اکثر آن‌ها حتی یک نیم‌فصل را هم در این تیم دوام نیاوردند و حتی مربیان بزرگ خارجی نیز خیلی زود چمدان به دست تبریز را ترک کردند.

باشگاه تراکتور که طی روزهای گذشته علیرضا منصوریان (ششمین سرمربی خود در حدود 2 سال و نیم اخیر) را برکنار کرد، شب قبل مسعود شجاعی را به‌عنوان سرمربی موقت معرفی کرد اما روند انتخاب سرمربی جدید در باشگاه تبریزی باز هم یک پروسه عجیب را طی کرده است.

مدیران باشگاه تراکتور که از دو هفته پیش و پس از شکست این تیم مقابل سپاهان در اندیشه تغییرات در کادر فنی بودند، پس از این مسابقه در اولتیماتومی به منصوریان اعلام می‌کنند باید در سه دیدار آینده باید حداکثر امتیازات را به دست بیاورد و در غیر این صورت از سمت خود برکنار خواهد شد. اتفاقی که پس از پیروزی لحظات آخری مقابل مس رفسنجان و تساوی برابر فولاد رخ داد و منصوریان هم خیلی زود تراکتور را ترک کرد.

مدیران این باشگاه پیش از اعلام خبر رسمی جدایی منصوریان، توافقات نهایی خود با الهامی برای بازگشت به تبریز را انجام داده بودند و حتی این مربی به تبریز سفر کرده و دستیاران خود در این تیم را هم انتخاب کرده بود اما به یک‌باره با مخالفت محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور، تصمیم هیئت مدیره برای سرمربیگری الهامی در این تیم «وتو» شد. ظاهراً دلیل این تصمیم مالک باشگاه تراکتور محرومیت الهامی و برخی اتفاقات روزهای گذشته است.

پس از این ماجرا با تصمیم هیئت مدیره باشگاه تراکتور مهدی تارتار و فرهاد مجیدی گزینه‌های اصلی هدایت سرخپوشان تبریزی بودند که مذاکرات اولیه با هر دو گزینه انجام شد. در همین زمینه فرهاد مجیدی به پیشنهاد تراکتور جواب رد داد اما مذاکرات با مهدی تارتار تا مراحل نهایی نیز پیش رفت و این مربی نیز شب گذشته در آستانه حضور در تبریز بود که باز هم زنوزی با این تصمیم هیئت مدیره مخالفت کرد تا حضور این مربی نیز منتفی شود.

در همین زمینه شنیده می‌شود علیرضا منصوریان نیز در دو روز گذشته تلاش کرده تا دوباره به تراکتور بازگردد اما مدیران باشگاه تراکتور با جلب نظر شجاعی و موافقت این بازیکن، فعلاً مسئولیت فنی سرخپوشان تبریزی را به کاپیتان با سابقه تیم‌شان دادند تا مذاکرات با گزینه جدید تراکتور انجام شود.


 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر