خواهش دوباره کاپیتان ذوب آهن

کاپیتان ذوب‌آهن از مسئولان سازمان لیگ درخواست دارد تا بازی این هفته مقابل پرسپولیس لغو شود تا برای این تیم در آستانه فینال آسیا مشکلی پیش نیاید.

خواهش دوباره کاپیتان ذوب آهن
آنچه دیگران می خوانند:

قاسم حدادی‌فر کاپیتان ذوب‌آهن به دلیل شرایط ویژه این تیم که بسیاری از بازیکنانش به کرونا مبتلا شده‌اند نگران است. او مثل مسولان این باشگاه تقاضای لغو دیدار بازی تیم های ذوب‌آهن و پرسپولیس را مطرح کرده است:

*شرایط تیم ما را دیگر همه می‌دانند و چیزی نیست که بر کسی پنهان باشد. ما نزدیک به ۲۰ بازیکن درگیر و مبتلا به کرونا داریم و در این شرایط با شهرخودرو بازی کردیم و این بازی هم در وضعیتی برگزار شد که چند بازیکن مشکوک به کرونا در بین ما وجود داشت و بعید نیست آنها مقابل شهرخودرو بازی کرده باشند و حتی به بازیکنان این تیم هم انتقال داده باشند.

*هرچقدر اصرار کردیم بازی لغو شود مسئولان سازمان لیگ زیر بار نرفتند و حالا بعد از اینکه بازی برگزار شده آمدند از ما تست راستی آزمایی گرفتند. وقتی بازی برگزار شده دیگر راستی آزمایی نمی‌دانم چه معنی می‌دهد. به هر حال بازی با شهرخودرو تمام شد و دیدید که چه شرایط نابرابری داشتیم و چند بازیکن از رده های پایین‌تر به تیم اصلی آوردیم.

*امیدوارم اتفاقات جوری رقم بخورد که مسئولان قانع شوند بازی ما با پرسپولیس لغو شود. باور کنید فقط به خاطر منافع خودمان نمی‌گوییم و نگران پرسپولیس هم هستیم چرا که فینال آسیا را در پیش دارند و به نوعی تیم ملی ما محسوب می‌شوند. اگر خدای ناکرده چند بازیکن ناقل در زمین داشته باشیم و بازیکنان پرسپولیس درگیر شوند و فینال را از دست بدهند چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ واقعاً دلیل این همه اصرار به برگزاری بازی با پرسپولیس را نمی‌فهمم. به نظرم مسئولان فدراسیون باید در قوانین مربوط به کرونا تجدید نظر کنند و جوری نباشد که در هر شرایطی فقط به فکر برگزاری مسابقه باشند.

*ما ۱۹ کرونایی داشتیم که جواب تست آنها فردا می‌آید و اگر همچنان درگیر باشند با محرومیت رحمان رضایی ۲۰ نفر غایب داریم و در این شرایط باید به مصاف پرسپولیس برویم و بازی هم برای هر دو تیم خطرناک است. از مسئولان خواهش می‌کنم این بازی را لغو کنند و به زمان دیگری موکول کنند چون به نفع همه است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر