چرا آرزو می‌کنیم پرسپولیس قهرمان شود؟

سرمربی پیشین تیم ملی ایران تاکید کرد پرسپولیس با قهرمانی در لیگ آسیا می‌تواند عنوان مهمی را برای فوتبال ایران در عرصه بین‌المللی به‌دست آورد.

چرا آرزو می‌کنیم پرسپولیس قهرمان شود؟
آنچه دیگران می خوانند:

فوتبال ما در این چند ساله در سطح بین‌المللی شرایط خوبی داشته و تمام افتخارات ممکن در عرصه آسیایی را در کارنامه‌اش دارد. در حال حاضر تنها افتخار باقی مانده برای ما در سطح قاره آسیا قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست که در صورت قهرمانی پرسپولیس، خلا این جام ارزشمند برای فوتبال ما و باشگاه پرسپولیس پر خواهد شد. ضمن این که این اتفاق خوب می‌تواند تاثیر مثبت و زیادی را روی لیگ ما بگذارد و سطح بازی‌ها و رقابت‌ها را بالاتر ببرد و انگیزه‌ها را برای تمام باشگاه‌های لیگ ایران دوچندان کند.

با قهرمانی پرسپولیس در این فینال، این تیم می‌تواند در جام باشگاه‌های جهان حضور پیدا کند و این موضوع باعث می‌شود که قرمزپوشان برابر تیم‌های بزرگ فوتبال دنیا قرار گرفته که این اتفاق هم اتفاق خوبی برای فوتبال ما در دنیاست و می‌تواند نام فوتبال ایران را در سطح جهان بر سر زبان‌ها بیاندازد. ضمن این که نباید فراموش کرد با توجه به جایزه‌ای که برای قهرمان در نظر گرفته شده است، موفقیت پرسپولیس در این دیدار می‌تواند بخش زیادی از مشکلات مالی سرخ‌پوشان را هم مرتفع کند.باید بگویم ارزش کار پرسپولیس در صورت قهرمانی خیلی بالاتر از این حرف‌هاست چراکه خاطره این بازی‌ها هیچ‌گاه از سوی فوتبال‌دوستان فراموش نخواهد شد و این موفقیت تیم گل‌محمدی دروازه دیگری را برای فوتبال ایران در عرصه بین‌المللی باز خواهد کرد.

در این مقطع حساس همه باید دست به دست هم داده و هر کس در هر سمتی حضور دارد، به پرسپولیس کمک کند. پرسپولیس در حال حاضر برای همه باید حکم تیم ملی را داشته باشد. فرقی نمی‌کند؛ پرسپولیس نماینده فوتبال ایران است، نماینده تیم نساجی، سپاهان، شهرخودرو و... در حال حاضر همه باید کمک کنند و تسهیلاتی را فراهم کنند تا این تیم بتواند از حیثیت و نام فوتبال ایران در آسیا دفاع کند. ضمن این که باید از تیم‌هایی مثل نساجی که به پرسپولیس در این مسیر کمک کرد، تشکر و قدردانی شود.

هم بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس می‌دانند در چه میدانی وارد شده‌اند و در چه دیدار مهمی قدم می‌گذارند. این بازی برای کادر فنی و بازیکنان بسیار مهم است و من می‌دانم همه آن‌ها این مساله را به خوبی درک کرده‌اند. سرنوشت خیلی از بازیکنان و مربیان با نتیجه این دیدار می‌تواند تغییر کند. این افتخار در کارنامه شخصی و تیمی همه آن‌ها و تمامی ارکان فوتبال ثبت می‌شود و آن‌ها باید تمام تلاش‌شان را به کار بگیرند تا بهترین نمایش خود را در این دیدار ارائه بدهند. اطمینان دارم در این بازی فاکتور قدرت و غیرت به مربی کمک و بازیکنان می‌آید تا نتیجه غرور انگیز برای فوتبال ایران به ثبت برسد.

همه ما از موفقیت پرسپولیس خوشحال می‌شویم و آرزو داریم که تیم گل‌محمدی در آسیا قهرمان شده و با جام به تهران بازگردد.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر