قلب پرسپولیس برای قهرمانی آسیا می‌زند

تمرکز اعضای تیم پرسپولیس برای پیروزی در فینال لیگ قهرمانان آسیا کمک کننده است.

قلب پرسپولیس برای قهرمانی آسیا می‌زند

 مجتبی محرمی مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکرد پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: نتایج این تیم در هفته‌های ابتدایی خوب بوده است و طبیعی است که پس از بازی‌های حساسی که در آسیا انجام داده و منجر به صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا شد باید استراحت بیشتری می‌کردند.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: من فکر می‌کنم پرسپولیس در کسب نتایج خود در لیگ برتر نیز هوشمندانه عمل کرده است تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا نزدیک شود. خط دفاعی این تیم کمترین خطا را داشته است. این موضوع نشان می‌دهد ذهن بازیکنان باتجربه پرسپولیس کاملاً آماده بازی است.

محرمی درباره شانس این تیم برای کسب قهرمانی در لیگ برتر افزود: بازیکنان پرسپولیس کاملاً آماده هستند. ذهنیت آنها به آرامش کامل رسیده است. وقتی می‌بینید کمترین حاشیه را دارند یعنی می‌خواهند به بزرگترین هدف خود و هواداران این تیم برسند. قلب پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا می تپد و من مطمئن هستم به این افتخار خواهد رسید.

وی درباره برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ برتر تصریح کرد: به هر حال بیماری کرونا در سراسر جهان وجود دارد. نمی‌توان ورزش‌هایی که باعث افزایش روحیه مردم می‌شود و از تماشای آن لذت می‌برند را متوقف کرد. امیدوارم شرایط بهتر شود تا هواداران بتوانند در ورزشگاه‌ها هم حاضر شوند.

کاپیتان پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران در پایان خاطرنشان کرد: تفکرات فنی یحیی گل محمدی در پرسپولیس کاملاً مناسب برای موفقیت این تیم بوده است. تیمی که بهترین نتایج را گرفته است جایی برای انتقاد باقی نمی‌گذارد. یحیی مدیریت رختکن و نظارت روی بازیکنانش را خیلی خوب یاد گرفته و می‌تواند با موفقیت این تیم همراه باشد.


 

ارسال نظر