کنایه پیشکسوت استقلال از روش بازی شاگردان محمود فکری

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان مقابل صنعت نفت آبادان با استرس فوتبال بازی کردند.

کنایه پیشکسوت استقلال از روش بازی شاگردان محمود فکری

محسن گروسی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تساوی آبی‌پوشان پایتخت مقابل صنعت نفت آبادان در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:‌

در نیمه اول مربیان به دنبال این بودند تا ببیند تیم حریف چه نقشه‌ای برای پیاده کردن در زمین دارد و در کل باید گفت در نیمه اول بازی زیبایی از دو تیم شاهد نبودیم و بازی تیمی نتوانست برتری نسبی در نیمه اول کسب کند.

او ادامه داد:

شروع نیمه دوم هم خیلی خوب نبود و دو تیم بازی را خوب شروع نکردند. استقلال بعد از اینکه گل اول را به ثمر رساند، مقداری عقب کشید و صنعت نفت آبادان برتری نسبی پیدا کرد و استقلال را تحت فشار قرار داد تا به گل رسید.

گروسی افزود:

استقلال در این بازی به یک گل بسنده کرده بود. در این بازی چند موقعیت دیگر هم توانست ایجاد کند اما نتوانست پیروز میدان باشد. آبی‌پوشان بعد از گل اول ترسو بازی کرد. این تیم بعد از گل اول پاس‌های اشتباه زیادی داد و این نشان دهنده این است که شاگردان محمود فکری یک استرس خاصی بعد از زدن گل دارند و باید این مساله در تیم مورد بررسی قرار بگیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان گفت:

تا اینجای کار رقبا هم نتوانسته‌اند نتایج ایده‌آلی کسب کنند و امتیازات به همدیگر نزدیک است. با این وجود استقلال باید از امتیازات خانگی بیشترین استفاده را ببرد. شاگردان محمود فکری می‌توانستند برنده این دیدار باشند اما این اتفاق رخ نداد.

 

ارسال نظر

 

روی خط رسانه