فکری هم با این استقلال مشکل دارد!

از این تیم استقلال خود فکری هم خوشش نمی‌آید چه رسد به کسانی که منتظرند تا او هم مثل استراماچونی و فرهاد مجیدی نتیجه نگیرد.

فکری هم با این استقلال مشکل دارد!

فکری هم با این استقلال مشکل دارد! حتی اگر استقلال بازی را با همان گل احمد موسوی می‌برد و ۱۰امتیازی می‌شد، نمی‌توانستیم از مدل بازی این تیم دفاع کنیم. 

اگر با پارسال همین وقت‌ها مقایسه کنیم، تیم فکری خیلی بیشتر از تیم استراماچونی امتیاز گرفته اما این تیم کجا و آن تیمی که به همین صنعت نفت ۵گل زد کجا؟

استقلال دیروز در تمام خطوط بد بود و تقریباً همه با هم بد بازی می‌کردند. گلی هم که زدند درست در تایمی بود که اصلاً خوب بازی نمی‌کردند. حتی به جرأت می‌توان گفت صنعت نفت آبادان برای پیروز شدن سزاوارتر بود. آنها حتی یک گل دیگر هم زدند که آفساید اعلام شد و طبعاً کارشناسان داوری باید نظر بدهند اما استقلال در کل ۹۰ دقیقه فوتبال کسالت‌آوری را بازی کرد و حتی نمی‌توانست موقعیت گل درست کند چه رسد به اینکه گل‌های بیشتری بزند. 

حتی اگر بپذیریم که زمین خیس ورزشگاه آزادی روی کیفیت بازی تأثیر منفی گذاشته بود، باز هم نمی‌توانیم از بازی بد استقلال دفاع کنیم. این تیم نه تنها بوی قهرمانی نمی‌دهد که اصلاً تیم نیست و فکری بدون یک هافبک بازیساز برای نتیجه گرفتن هم خیلی مشکل دارد چه رسد به اینکه بخواهد از این نفرات فوتبال زیبایی بگیرد و هوادار سخت‌پسند استقلال را راضی کند. 

در روزی که کادر فنی استقلال، میلیچ را بیرون نشانده بوده و دو هافبک دفاعی را در زمین قرار دادند باز هم تیمشان بالانس نبود و در هیچ جای زمین هماهنگ که هیچ، نیمه‌هماهنگ هم نبود و البته مستحق پیروزی هم نبود.

ختم کلام اینکه از این استقلال خود فکری هم خوشش نمی‌آید چه رسد به کسانی که منتظرند تا او هم مثل استراماچونی و فرهاد مجیدی نتیجه نگیرد.

 

ارسال نظر

 

روی خط رسانه