شیث رضایی: بین رفتن به استقلال و آن دنیا، مردن را انتخاب می‌کنم

مدافع سابق پرسپولیس گفت: دو بار در زمان فوتبالم از استقلال پیشنهاد داشتم و هر دو بار جواب منفی دادم.

شیث رضایی: بین رفتن به استقلال و آن دنیا، مردن را انتخاب می‌کنم
آنچه دیگران می خوانند:

با شیث رضایی مدافع سابق پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای این تیم قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا و همچنین جدایی ستاره‌های این تیم و لغو بازی با نساجی گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید. 

شرایط پرسپولیس را قبل از بازی فینال چطور می‌بینی؟ 

به نظرم تیم ما اوضاع خوبی دارد، در بازی‌های لیگ هم به نسبت نتایج خوبی گرفته و مشکلی از این بابت وجود ندارد. البته واقعیت این است که عمده تمرکز بچه‌ها و کادر فنی روی فینال آسیاست که به نظرم کاملاً طبیعی است. اهمیت این دیدار برای فوتبال ما بسیار زیاد است و امیدوارم پرسپولیس دست پر از قطر برگردد. 

بازی با نساجی لغو و این موضوع باعث اعتراض بعضی‌ها شد؛ نظر شما چیست؟ 

قبلاً از این اتفاقات برای سایر تیم‌ها هم رخ داد و کسی اعتراض نکرد. نمی‌دانم دلیل این همه اعتراض چیست. پرسپولیس نماینده ایران است و اگر افتخاری به دست بیاید برای کل فوتبال ما خواهد بود. چه اشکالی دارد که یک بازی را لغو کردند. به نظرم لغو بازی با نساجی کار درستی بود چون با توجه به سختگیری‌های قطر تیم باید در سلامت کامل به آنجا برود. با قهرمانی پرسپولیس خیلی‌ها خوشحال خواهند شد هر چند فکر کنم ٣٠ درصد مردم ایران هم ناراحت می‌شوند و آنها دوست دارند پرسپولیس در بازی فینال شکست بخورد. 

یادم می‌آید موقع جدایی شجاع استوری گذاشتی و حق را به او دادی؛ دلیل خاصی داشت؟ 

ببینید هر بازیکنی حق دارد برای آینده فوتبالی‌اش تصمیم بگیرد. من چند بار با شجاع حرف زدم؛ او گفت باشگاه جوابش را نمی‌دهد و چند بار به شخصیتش توهین شده است. شجاع می‌گفت همیشه اولین نفر برای تمدید به باشگاه می‌رفت ولی وقتی دید کسی تمایلی به ماندن او ندارد تصمیم به جدایی گرفت که به نظرم راست می‌گفت و حق داشت این تصمیم را بگیرد. 

و البته بعد از توهین رسول‌پناه به مازندرانی‌ها حسابی عصبانی شدی!

بله باید هم می‌شدم. من با افتخار مازنی هستم و روی مردم استانم تعصب دارم. رسول‌پناه به هیچ عنوان حق نداشت توهین کند و کار بسیار زشتی انجام داد. مردم مازندران انسان‌های شریفی هستند و شما می‌بینید در همه تیم‌های لیگ برتری چند بازیکن مازنی حضور دارند. آدم‌ها نباید به همین راحتی به خودشان اجازه دهند به بقیه توهین کنند. من واقعاً از آن حرف‌ها ناراحت شدم و واکنش نشان دادم. 

محمد نادری از پرسپولیس به تیم رقیب رفت. شما در زمان فوتبالت از استقلال پیشنهاد داشتی؟ 

من کاری به این بازیکنان ندارم، آنها هر تصمیمی که بخواهند می‌گیرند و به خودشان مربوط است. عشق پرسپولیس در من ابدی است من حتی اسم و لوگوی پرسپولیس را روی تنم تتو کردم و این موضوع تا ابد با من خواهد ماند. من دو بار در زمان فوتبالم از استقلال پیشنهاد داشتم و هر دو بار جواب منفی دادم. یادم می‌آید استقلال صدرنشین بود ولی من گفتم نمی‌آیم و به تیم ته جدولی مس کرمان رفتم و این تیم را ترجیح دادم. سال‌ها قبل گفتم باز هم می‌گویم بین رفتن به استقلال و رفتن به آن دنیا من مردن را انتخاب می‌کنم و اگر باز هم به آن زمان برگردم همان تصمیمات را می‌گیرم و به استقلال نمی‌روم. هر کاری هم کردم دلی و به خاطر عشق به پرسپولیس بود. به نظرم آدم عشقش را هیچ‌ وقت به پول نمی‌فروشد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه