عکس/ گل محمدی جای شجاع خلیل زاده را پر می کند!

سرمربی پرسپولیس در حالی تیمش را برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می کند که نسبت به رقابت های قبلی در این دوره ، دستکم یک مهره کلیدی اش را در اختیار ندارد.

عکس/ گل محمدی جای شجاع خلیل زاده را پر می کند!
آنچه دیگران می خوانند:

بسیاری از کارشناسان معتقدند که اگر پرسپولیس شجاع خلیل زاده و عیسی آل کثیر را برای فینال در اختیار داشت احتمال قهرمانی اش خیلی بالا بود اما بدون حضور این دو بازیکن و در حالی که وحید امیری و احسان پهلوان هم در این بازی نیستند پرسپولیس کار سختی دارد.

در این میان اما برخی معتقدند بیش از همه این غیبت شجاع خلیل زاده مدافع سابق پرسپولیس و ستاره این تیم در لیگ قهرمانان این دوره در بازی فینال به چشم خواهد آمد. بازیکنی که علاوه بر بازی درخشانش در خط دفاعی یک نیروی ویژه و تاثیرگذار در حملات تیم و زدن گل های حساس بود.

 

یحیی گل محمدی اما در این چند هفته در مقابله با این کمبودها برخوردی واقعگرایانه داشته و تمام تمرکزش را برروی داشته هایش گذاشته تا بتواند فینال بزرگی که همه به آن چشم دارند را برنده شود.

با اینحال جدایی شجاع و عدم جذب جایگزین باعث شده پرسپولیس در حال حاضر با کمبود نفر در پست دفاع میانی هم مواجه باشد و تنها نیروهای متخصص و سالمش سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زدگان هستند.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر