پرسپولیس پرچم فوتبال ایران را بالا برده است

بازیکن اسبق پرسپولیس به قهرمانی این تیم در آسیا امیدوار است.

پرسپولیس پرچم فوتبال ایران را بالا برده است
آنچه دیگران می خوانند:

 علی انصاریان در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس ، با اشاره به شرایط این تیم قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: پرسپولیس تا همین جا کار بسیار بزرگی را انجام داده است. به نظر من این تیم، شایستگی و لیاقت قهرمانی آسیا را دارد. اهمیتی هم ندارد که فاصله امکانات و توانایی مالی فوتبال ما با تیم‌های مطرح شرق آسیا چقدر باشد.

او افزود: شایستگی بچه‌ها را در همین بازی‌های غرب آسیا و برابر تیم‌هایی که با هزینه‌های نجومی آماده بودند، دیدیم. بازیکنان و یحیی گل‌محمدی کار بزرگی انجام دادند و دلیلی ندارد که نتوانند این افتخار را کامل کنند.

انصاریان ادامه داد: البته قهرمانی در این شرایط یک کار خارق‌العاده است؛ به ویژه که بعضی بازیکنان جدا شدند و آل‌کثیر، امیری و پهلوان هم محروم هستند. می‌خواهم بگویم هواداران، همه ما و در کل فوتبال ایران تا همین جا باید به پرسپولیس و این تیم افتخار کنیم. آنها پرچم فوتبال ایران را بالا برده‌اند و خوشحالم می‌بینم با وجود همه مشکلاتی که پیش می‌آید، این میل و باور به پیروزی در فینال در تیم وجود دارد.

کاپیتان اسبق پرسپولیس تصریح کرد: تا جایی که می‌دانم  گل‌محمدی اصرار داشت تمام بازی‌های لیگ تا قبل از سفر به قطر را انجام بدهند. اگر نساجی به تهران می‌آمد، خیلی خوب می‌شد ولی نمی‌شود تیم‌ها را هم مجبور به کاری کرد. از طرفی شرایط آب و هوایی تهران هم بارانی شد. در حالی که رقیب پرسپولیس هر تیمی باشد، الان بهترین شرایط تمرین و مسابقه‌ را دارد. از طرفی شنیدم ذوب آهن هم متاسفانه این روزها با مشکل ابتلای بازیکنان خود با کرونا روبرو شده است. در این شرایط هر اقدام و حرفی علیه پرسپولیس واقعا ناجوانمردانه و بی‌معرفتی است.

پیشکسوت فوتبال، بازیگر و مجری این روزهای تلویزیون و سینمای ایران خاطرنشان کرد: قبول کنیم یا نکنیم، پرسپولیس نماینده فوتبال ایران است و در آسیا بر اساس آن روی کل فوتبال ایران قضاوت خواهند کرد. من نمی‌گویم در عرصه باشگاهی، طرفداران دیگر تیم‌ها بیایند، طرفداری پرسپولیس را کنند، به همه آنها نیز احترام می‌گذارم، فقط می‌گویم کارشکنی و سنگ‌اندازی، یک بحث دیگر است. وقتی این مسائل به وجود می‌آید. باید نگران وضعیت جامعه خودمان باشیم. حالا من نمی‌خواهم زیاد وارد این بحث‌ها شوم ولی امیدوارم افرادی که کارشان فوتبال است یا مقام‌های رسمی باشگاه‌ها، وارد چنین فضایی نشوند. باید سعی کنیم فضای فوتبال، فضای جذاب‌تر و پرشورتری باشد.

انصاریان در پایان افزود: اعضای تیم باید در این روزها خیلی مراقب باشند، هم مراقب سلامتی‌شان و هم مراقب آرامش و تمرکز خود. چشم میلیون‌ها نفر به آنها است. هر کس در هر جایگاهی، هر کاری که می‌تواند باید انجام بدهد تا این تیم در شرایط بهتری راهی فینال آسیا شود. همبستگی و اتحاد در بین اعضای تیم و همچنین میان ارکان تیم و مدیریت باشگاه نیز خیلی مهم است که فکر می‌کنم این اواخر با اتفاقاتی که افتاده، واقعا شرایط خوبی داریم. من مشتاقانه منتظرم بالاخره جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا، از آن فوتبال ایران شود و جای خالی آن در ویترین افتخارات فوتبال ایران پر شود.


 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه