خواسته استقلال درباره بازی های معوقه پرسپولیس منطقی است

پرسپولیس در حال حاضر منتظر فینالیست شرق آسیا است و باید به این تیم نگاه ملی داشته باشیم اما خواسته استقلال هم منطقی و به جا است.

خواسته استقلال درباره بازی های معوقه پرسپولیس منطقی است
آنچه دیگران می خوانند:

ایمان عالمی در مورد شرایط استقلال پس از گذشت چهار هفته از رقابت‌های لیگ برتر، گفت: آبی پوشان تا حدودی فراز و نشیب داشتند. داشتن چند بازیکن مصدوم باعث شد تا نتوانند مقابل پیکان به پیروزی دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: البته پیکانی‌ها خیلی بسته بازی کردند. دلخوش به ضد حملات بودند و استقلال باید این دیدار را تجربه کرده تا در مقابل تیم‌هایی که برابر آنها در آینده دفاع مطلق می‌کنند راهکاری برای پیروزی به دست بیاورند.

مربی تیم فوتبال جوانان در ادامه خاطرنشان کرد: نبود یک لیدر در میانه زمین همانند کریمی باعث شده تا استقلال هنوز در میانه میدان سردرگم باشد. یادم هست در دیدار برابر الشرطه عراق، کریمی نیمه اول نبود و استقلال ناهماهنگ بازی می‌کرد اما با ورود او در نیمه دوم به زمین شرایط استقلال کاملاً تغییر کرد. البته باید به فکری و همکارانش زمان بدهیم. او در حال زوج سازی است و اعتقاد دارم اگر هواداران کمی صبوری کنند استقلال به روزهای اوج خود بازخواهد گشت.

عالمی در مورد انتقاداتی که از کادر فنی استقلال به خاطر ترکیب این تیم صورت می‌گیرد گفت: مهدی پور و مرادی می‌توانند برای استقلال مفید باشند اما چون ما در تمرینات نیستیم و شرایط بازیکنان را نمی‌دانیم نمی‌توانیم قضاوت بد داشته باشیم. به طور حتم کادر فنی هر تیمی نمی‌خواهد عملکرد بدی داشته باشد و اعتقاد دارم فکری هم به دنبال راهکاری است تا بتواند تیمش در تمامی دیدارها موفق باشد.

وی در خصوص اینکه استقلال اعلام کرده باید دربی بعد از بازی‌های معوقه پرسپولیس انجام بگیرد گفت: پرسپولیس در حال حاضر منتظر فینالیست شرق آسیا است و باید به این تیم نگاه ملی داشته باشیم اما خواسته استقلال هم منطقی و به جا است. آنها درست می‌گویند که باید پرسپولیس بازی‌های معوقه اش را برگزار کرده و سپس دربی انجام شود. وقتی پرسپولیس بازی‌های عقب افتاده خود را انجام دهد امکان کارت گرفتن برخی بازیکنانش زیاد خواهد بود و باید به استقلال حق داد که نسبت به این موضوع معترض است.

عالمی در مورد دیدار استقلال برابر نفت آبادان از هفته پنجم لیگ برتر گفت: نفت یک تیم جوان و با انگیزه است. آنها بازی قبل خود را با پیروزی به پایان رساندند و انگیزه فراوانی دارند تا مقابل استقلال نتیجه بگیرند. فکری هم باید تیمش را از لحاظ روحی و روانی برای این دیدار آماده کند و مطمئنم با تغییراتی که در ترکیبش به دلیل مصدومیت اسماعیلی، ریگی و دیاباته بوجود خواهد آورد می‌تواند برنده این بازی بوده و با کسب سه امتیاز این دیدار موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشد.


 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه