سورپرایز وکیل پرسپولیس برای هواداران

امیر ساعد وکیل ، مشاور حقوقی پرسپولیس درباره احتمال بخشش عیسی آل کثیر گفت : این احتمال وجود دارد که بتوانیم محرومیت این بازیکن را متوقف کنیم و این اتفاق با توجه به وضعیت اضطراری موجود دور از ذهن نیست.

سورپرایز وکیل پرسپولیس برای هواداران
آنچه دیگران می خوانند:

امیر ساعد وکیل، مشاور حقوقی پرسپولیس درباره پرونده عیسی آل کثیر گفت:

«ما هرگز از پیگیری این پرونده ناامید نیستیم و هنوز هم امید داریم که به‌زودی این پرونده در دیوان عدالت ورزش به جریان افتاده و با توجه به لوایحی که ارائه کردیم بتوانیم درنهایت حکم توقف این محرومیت را دریافت کنیم.»

او ادامه داد:

«با توجه به شرایط کرونایی و البته تحریم‌های ظالمانه یک دلواپسی برای ما ایجاد شد که مبادا اصلا این پرونده و دفاعیات ما به این دادگاه نرسیده باشد. به همین جهت این موضوع را از مسیر دیگری پیگیری کردیم و این امید را داریم که بعد از تعطیلات پایان هفته میلادی و در روز دوشنبه یا سه‌شنبه خبر خوب به جریان افتادن این پرونده را دریافت کنیم و بتوانیم داوران دادگاه را متقاعد کنیم که فعلا این حکم را متوقف کنند تا آل‌کثیر بتواند در فینال، پرسپولیس را همراهی کند و بعد از آن این پرونده در زمان لازم مورد بررسی قرار بگیرد و اگر حکم به بخشودگی او آمد که چه بهتر و اگر CAS هم حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا را تایید کرد، این بازیکن ادامه محرومیتش را تحمل کند. چون هنوز موضوع اقدام نژادپرستانه محرز نشده و ما دیدار حساس فینال را در پیش داریم. این احتمال وجود دارد که بتوانیم محرومیت عیسی آل کثیر را متوقف کنیم و این اتفاق با توجه به وضعیت اضطراری موجود دور از ذهن نیست.»

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه