عکس / همسر زیبا و لاکچری سیامک نعمتی

ازدواج سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس | همسر سیامک نعمتی کیست؟

عکس / همسر زیبا و لاکچری سیامک نعمتی

هافبک محبوب پرسپولیس تهران وارد زندگی زناشویی شده است اما هنوز اینکه با چه کسی ازدواج کرده چیزی مشخص نیست و رسانه های کشورمان در اینباره توضیحی ارائه نداده اند

573949_717

ماجرای ازدواج

سیامک نعمتی  بازیکن فوتبال تیم پرسپولیس  که سومین  فصل حضور خود را در   این تیم بزرگ سپری میکند در صفحه رسمی اینستاگرام خود با تصویری که به نظر مراسم عقد وی می باشد خبر ازدواجش را رسمی کرد  و کامنت عاشقانه ای برای همسر خود نوشته است و این خبر فوری در رسانه های اجتماعی پخش شد و حاکی از آن است که ایشان به جمع متاهلین پیوسته است.

مراسم عروسی او به صورت لاکچری برگزاری شده و بسیاری از فوتبالیست های ایرانی به خصوصی بازیکنان پرسپولیس دعووت به عمل امده است.

فیلمی که از این عروسی منتشر شده بسیار جذاب و جالب میباشد .

شروع فوتبال

آقای سیامک نعمتی ار بازیکنان فوتبال  ایران در بیست و هشتمین روز  از فروردین ماه سال 1373 ذر سوادکوه به دنیا آمده است.

وی فوتبال خود را به طور رسمی در باشگاه نونهالان سایپا تهران شروع کرده است  و توانست در همان ابتدا درخشش پیداکند  و با زدن6 گل برای این تیم و 2 گل برای جوانان سایپا مورد توجه سایر باشگاه قرار بگیرد.

وی بعد از3سال فعالیت حرفه ای در این باشگاه به  تیم جوانان استیل آذین پیوست و بعذ از آن  به مقاومت تهران رفته است.

ازدواج سیامک نعمتی

او سرانجام در سال 1393 با عقد قراردادی به تیم فوتبال پیکان پیوست و با درخشش خود در تیم پیکان توانست نظر مربیان سایر باشگاه های پایتخت را به خود مجذوب کند و سرانجام در نقل انتقالات لیگ 17 به طور رسمی به باشگاه پرطرفدارپرسپولیس تهران پیوست.

وی  با انشار عکسی در فضا مجازی نوشت : از خداوند روزهای زیادی را برای زندگی کردن قرض کرده ام ….  اما مدتی میشود که رنگ آن روزها  پر رنگ تر شده است  و شوقی در من موج میزند ، بی شک که دلیل آن تویی…

ازدواج سیامک نعمتی

بسیاری از بازیکنان تیم پرسپولیس تهران  و فوتبال ایران به ایشان در پی  کامنت و پست در فضا مجازی تبریک خود را به این هافبک جوان فوتبال اعلام کردند.

ارسال نظر