ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت‌نفت

تیم فوتبال استقلال که در هفته پنجم میزبان صنعت نفت است، با تغییراتی نسبت به بازیهای قبل مقابل این تیم به میدان خواهد رفت و این احتمال وجود دارد که بازیکنان جدیدی به میدان بروند.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت‌نفت

 تیم فوتبال استقلال در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر میزبان صنعت نفت آبادان است و آبی‌پوشان در حالی برای این دیدار آماده می‌شوند که احتمال اینکه محمود فکری تغییراتی نسبت به دو بازی قبل در ترکیب اولیه تیمش اعمال کند زیاد است. برخی از تغییرات به دلیل مصدومیت بازیکنان در این تیم اجتناب‌ناپذیر است و ممکن است یکسری تغییرات اختیاری در سیستم ایجاد شود.

وریا غفوری، مسعود ریگی، شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی شرایط حضور در بازی را ندارند و شانس رضاوند هم برای قرار گرفتن در ترکیب صد در صدی نیست و سرمربی آبیها باید تمهیداتی نیز برای پر کردن جای خالی آنها اندیشه کند.

آبی‌پوشان برای این دیدار حتماً مسعود ریگی را در اختیار ندارند و اولین تغییر در خط میانی آنهاست و جایی که باید بازیکن دیگری به جز ریگی در ترکیب این تیم قرار گیرد. فرشید باقری و مهدی مهدی‌پور نفراتی هستند که شانس قرار گرفتن در ترکیب آبی‌ها را پیدا می‌کنند و در صورت غیبت رضاوند، شجاعیان می‌تواند بازیکن مد نظر فکری برای این پست باشد.

باتوجه به غیبت وریا غفوری بدیهی است که سید احمد موسوی با یک خط عقب نشینی جای خالی کاپیتان آبی‌پوشان را پر کند و در این صورت حضور یک وینگر جدید در سمت راست به جای او اجتناب ناپذیر است که در این صورت شاید بابک مرادی شانس حضور در ترکیب ثابت آبی پوشان را پیدا کند.

احتمال اینکه ترکیب آبی پوشان مقابل صنعت نفت به شرح زیر باشد کم نیست:

رشید مظاهری، سید احمد موسوی، محمد نادری، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، فرشید باقری (مهدی مهدی‌پور)، داریوش شجاعیان، هرویه میلیچ، بابک مرادی، مهدی قائدی و ارسلان مطهری

ممکن است در شرح وظایف برخی از بازیکنان نسبت به بازی‌های قبل هم تغییراتی اعمال گردد تا در روند تیمی آبی پوشان تاثیرگذار باشد.

تاکنون رشید مظاهری محمد حسین مرادمند، احمد موسوی و محمد نادری تازه واردهای استقلال هستند که فرصت قرار گرفتن در ترکیب ثابت را پیدا کرده‌اند.

دیدار دو تیم استقلال و صنعت نفت از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۱۵ روز دوشنبه ۱۷ آذر در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر