احمد موسوی در غیاب غفوری می درخشد؟

سید احمد موسوی بازیکنی بود که در نقل و انتقالات لیگ بیستم از گل گهر سیرجان راهی استقلال شد و در چهار بازی ابتدایی استقلال در لیگ برتر در مجموع دو بازی برابر ماشین سازی و پیکان ۱۳۴ دقیقه به میدان رفته است.

احمد موسوی در غیاب غفوری می درخشد؟

سید احمد موسوی در بازی ابتدایی لیگ بیستم برابر مس رفسنجان به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات استقلال همچون بازیکنان جدید دیگر جایی در ترکیب نداشت و در بازی مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم هم فرصت بازی پیدا نکرد اما در بازی هفته سوم برابر ماشین سازی و در بازی هفته چهارم برابر پیکان در ترکیب اصلی استقلال حضور داشت.

سید احمد موسوی در بازی با ماشین سازی کار را در خط هافبک شروع کرد وریا غفوری در دفاع راست بازی کرد اما در بازی برابر پیکان محمود فکری سرمربی استقلال دست به تغییر زد و وریا را در هافبک راست و موسوی را در دفاع راست به بازی گرفت. آبی های پایتخت با حضور همزمان غفوری و موسوی از سمت راست فشار زیادی به ماشین سازی و پیکان وارد کردند اما یک مصدومیت قدیمی غفوری را از بازی برابر صنعت نفت محروم کرده و موسوی در بازی فردا به احتمال فراوان در دفاع راست بازی خواهد کرد و این یعنی اولین آزمون جدی موسوی در استقلال که باید دید می تواند در آن نمره قبولی بگیرد یا نه. البته موسوی می داند که با درخشش در بازی فردا می تواند جای خودش را در ترکیب استقلال محکم تر و در غیاب غفوری، در جناح راست آبی ها خودنمایی کند.

 

ارسال نظر