مهر تایید بشار رسن به جدایی از پرسپولیس

بشار رسن عراقی به برخی همبازیانش هم گفته است: بعد از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس می‌روم و دیگر به ایران نمی‌آیم.

مهر تایید بشار رسن به جدایی از پرسپولیس

چند هفته پیش بود که برای اولین بار اطلاع دادیم بشار رسن فقط تا پایان فینال لیگ قهرمانان آسیا در خدمت پرسپولیس خواهد بود. بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس حدود یک ماه پیش و پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا قصد داشت از جمع سرخپوشان جدا و راهی لیگ قطر شود اما به دلیل قراردادی که با پرسپولیس داشت نتوانست به خواسته خود برسد.

حالا خبر می‌رسد بشاررسن پس از برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا (۲۹ آذرماه) از پرسپولیس جدا خواهد شد و همراه این تیم به ایران برنمی‌گردد. بشار رسن که پیش از شروع فصل جدید اصرار به جدایی از پرسپولیس داشت، توافق‌نامه‌ای با مهدی رسول‌پناه سرپرست وقت باشگاه امضا کرد که طبق آن می‌تواند پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا از جمع سرخپوشان جدا شود و هیچ مانعی سد راه او نخواهد بود. در همین زمینه جعفر سمیعی و مدیران جدید باشگاه پرسپولیس که طی روزهای گذشته به بررسی قرارداد بازیکنان پرسپولیس و تمدید قرارداد برخی از آنها پرداختند، در بررسی قرارداد بشار رسن متوجه این موضوع شدند و حالا با چالشی جدید در باشگاه پرسپولیس مواجه هستند. در همین رابطه شنیدیم بشار رسن عراقی به برخی همبازیانش هم گفته است: «بعد از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس می‌روم و دیگر به ایران نمی‌آیم!» از باشگاه‌های الریان و قطر به عنوان مقصد احتمالی بعدی بشار رسن نام برده می‌شود.

 

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر