جنجال لغو بازی پرسپولیس- نساجی

در حالی که به نظر می رسد مسئولین تیم نساجی مخالفتی با لغو بازی تیمشان در برابر پرسپولیس ندارند ، اما بعضی از استقلالی ها در این باره اعتراض کرده اند ، اعتراضی که با گلیه هواداران پرسپولیس روبرو بوده است .

جنجال لغو بازی پرسپولیس- نساجی

سازمان لیگ دیروز ، بازی پرسپولیس و نساجی را در روز یکشنبه لغو کرد .

پس از این اتفاق مسئولان باشگاه نساجی مازندران در مصاحبه هایی اعلام کردند که تابع تصمیمات فدراسیون فوتبال هستند .

اما در همین حین برخی از پیشکسوتان و حتی بازیکنان استقلال به این مسئله ورود کرده و به لغو بازی پرسپولیس معترض شده اند و آن را به نهاد های بالادستی ربط دادند.

عارف غلامی بازیکن استقلال ، یک توئیت را در فضای مجازی منتشر کرد و نوشت:

بیجینگ‌گوان توی لیگ قهرمانان و در قطر بازی داشته

۲۴ ساعت قبل بازیشون در لیگ قهرمانان آسیا در چین ،برای برگزاری بازی یک چهارم نهایی جام حذفی ، تیم جوانانش رو بازی داد و ۳ بر صفر باخت و حذف شد که مسن ترین بازیکن تیمشون ۲۰ سالش بود

قانون من درآوردی

محمد نوری پیشکسوت استقلال هم با انتشار یک استوری در فضای مجازی به این تصمیم سازمان لیگ اعتراض کرده است .

محمد نوری نوشت :

امروز برای همیشه عدالت در فوتبال ایران مرد ، چون حق ۱۵ تیم از بین رفت 

پس از این اعتراض استقلالی ها ،  برخی از هواداران پرسپولیس هم مثال هایی از دیگر کشور ها می آورند که برای کمک ‌به نمایندگان کشورشان بازی هایشان در لیگ داخلی شان لغو شده است . مثلا همزمان با لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب بازی های لیگ ستارگان قطر پیگیری می شد و فدراسیون قطر هم بازی های تیم های الدحیل و السد را به تعویق انداخت .

تمامی این صحبت ها و انتقادات درحالی شکل گرفته است که سازمان لیگ در صورت حضور هر تیمی در این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا ، نهایت همکاری را با آن ها انجام می داد .

دقیقا مثل زمانی که در سال ۲۰۱۳ استقلال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رفت و بازی های هفته های دهم ، یازدهم و دوازدهم لغو شد تا نماینده ایران با قدرت کامل در مسابقات حاضر شود .

و یا دو سال قبل که سازمان لیگ برای همکاری با باشگاه استقلال ، بازی نفت مسجد سلیمان با این تیم را پیش از بازی با السد قطر لغو کرد .

یا دو دوره قبلی لیگ قهرمانان آسیا زمانی که تیم های سایپا تهران و ذوب آهن در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند ، سازمان لیگ برای کمک ‌به این دو تیم بازی ذوب آهن و سپاهان و همچنین بازی سایپا و پیکان را لغو کرد ، همچنین بازی بین خود این دو تیم هم لغو شد تا به این دو نماینده فوتبال ایران کمک کرده باشد .

با در همین فصل گذشته لیگ برتر بازی فولاد و استقلال لغو شد تا نماینده ایران با استراحت و آمادگی بیشتر در رقابت های آسیایی حاضر شود .

 

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر