پرسپولیس گل محمدی در سطح لیگ‌ های معتبر اروپایی

تیم پرسپولیس در بازی با تیم شهرخودرو دقت پاس ۸۶ درصدی را از خود به جای گذاشت که این آمار فوق العاده در سطح بهترین ‌لیگ های دنیا است .

 پرسپولیس گل محمدی در سطح لیگ‌ های معتبر اروپایی

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند که درگیر رقابت‌های لیگ برتر بیستم است. قهرمان چهار دوره متوالی لیگ برتر تا پایان هفته چهارم دو پیروزی و دو تساوی کسب کرده تا با ۸ امتیاز در رده دوم جدول جا خوش کند.

سرخپوشان پایتخت در حالی مقابل شهرخودرو مشهد در آخرین بازی لیگ برتری خود به پیروزی سه بر صفر رسیدند که علاوه بر بهبود آمار گلزنی خود توانستند بار دیگر استاندارد پاس سالم خود را حفظ کند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که از زمستان سال گذشته هدایت این تیم را بر عهده گرفته است علاوه بر ارائه بازی مالکانه توجه ویژه ای به پاسکاری بین بازیکنان خود دارد. به طوری که سرخ‌ها در اکثر بازی‌های منجر به پیروزی خود ۸۵ درصد پاس سالم به همدیگر داده‌اند.

بازیکنان این تیم در دیدار با شهرخودرو مشهد نیز همین قاعده را حفظ کردند. سرخ‌ها ۵۲۵ پاس بین همدیگر رد و بدل کردند که ۸۶ درصد آنها به مقصد رسید.

این آمار خیلی نزدیک به آمار میانگین دقت پاس در بهترین لیگ های اروپایی است که اوج کار شاگردان یحیی گل محمدی را نشان می دهد .

پرسپولیس در مسیر رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا تنها در دو بازی کمتر از ۵۰۰ پاسکاری داشته است اما درصد خطای اندک این تیم باعث صعود به فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا شد تا هواداران این تیم امیدوار به کسب قهرمانی در مهم‌ترین تورنمنت باشگاهی قاره کهن باشند.

 

ارسال نظر