دوقلوها پرسپولیس

هافبک جدید پرسپولیس به بهترین جایگزین برای کامیابی نیا در میانه میدان تبدیل شده است و به نظر می رسد که گزینه مورد علاقه یحیی برای میانه میدان است.

دوقلوها پرسپولیس

سرلک این روزها در تیم یحیی می درخشد . پرسپولیس در چند فصل اخیر با ترکیبی مشابه در میانه میدان به میدان رفته است.

معمولا کامیابی نیا و نوراللهی به عنوان هافبک های دفاعی در ترکیب اصلی بازی می کردند و بشار رسن هم هافبک هجومی بود که این سه بازیکن به هماهنگی بسیار خوبی دست پیدا کردند و درخشش آنها باعث شد تا سرخ پوشان قهرمانی های پیاپی را در لیگ برتر تجربه کنند و در لیگ قهرمانان آسیا هم بدرخشند.

نوراللهی که فصل به فصل در حال بهتر شدن و پخته تر شدن است و از طرف دیگر هم کامیابی نیا تعصب را در پرسپولیس معنا کرد و بارها با کتف مصدوم بازی کرد. هم نوراللهی و هم کامیابی نیا وظیفه خود را به خوبی در میانه میدان انجام دادند و خیال هواداران و کادر فنی از حضور این دو بازیکن راحت بود.

نگرانی بزرگی که درباره کامیابی نیا وجود داشت اخطارهای زیادی بود که او می گرفت تا جایکه او رکوردار کارت قرمز در پرسپولیس شد. او یک هافبک جنگنده است که گاهی اوقات خشونت در بازی او وجود دارد و همین حساسیت های را به وجود آورد.

شاید به همین خاطر گل محمدی در فصل نقل و انتقالات تابستانی تصمیم گرفت که یک هافبک دفاعی جدید جذب کند. بعضی براین باور بودند که گل محمدی در هر حالتی به کامیابی نیا و نوراللهی اعتماد خواهد کرد و بازیکن جدید نیمکت نشین خواهد بود اما پرسپولیس سعید حسین پور را به عنوان یک نیمکت نشین خوب در اختیار داشت و به این ترتیب ثابت شد که گل محمدی به دنبال گزینه بسیار خوبی برای رقابت با کامیابی نیا است.

باوجود آنکه از رضا اسدی به عنوان گزینه مورد علاقه پرسپولیس یاد شد اما گل محمدی مثل دیگر خریدهای خود سراغ شاگردان قدیمی خود رفت. او این بار میلاد سرلک را جذب کرد تا این بازیکن رسما راهی پرسپولیس شود.

سرلک مثل دیگر خریدهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نخستین بار پیراهن سرخ پوشان را برتن کرد و خیلی زود توانست در ترکیب تیم جا افتد و نشان دهد که می تواند رقیب بسیار خوبی برای کامیابی نیا و نوراللهی باشد و خط میانی را قوی تر و بهتر از قبل کند.

سرلک ۲۵ سال سن دارد و سابقه حضور در سپاهان و نساجی را هم در کارنامه دارد اما زیر نظر یحیی گل محمدی در شهر خودرو بود که خود را به فوتبال ایران معرفی کرد.

او هافبکی پرتلاش، جنگنده و دونده است که شوت های دقیقی هم دارد و باوجود آنکه یک هافبک دفاعی است اما به ندرت خشونت در فوتبال او دیده می شود.سبک بازی سرلک بسیار شبیه به نوراللهی است. او هم بی حاشیه است و بسیار خوب شوت می زند و مهم تر اینکه مانند نوراللهی در کارهای هجومی هم فعالیت زیادی دارد و شوت های که دارد می تواند در دیدارهای که تیم به مشکل می خورد سرنوشت ساز شود.

یحیی گل محمدی نشان می دهد که مربی بسیار باهوشی است و روی هر بازیکنی که جذب می کند برنامه و اهداف خاص خود را دارد.

سرلک و نوراللهی بازی به بازی در حال بهتر شدن و هماهنگ تر شدن هستند و حضور این دو بازیکن می تواند کمک زیادی به تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا کند.

 

ارسال نظر