عکس/ ازدواج علی کریمی و لیلا بلوکات

شایعه سازان با انتشار یک عکس سریعا خبر عقد و ازدواج ستارگان را منتشر میکنند و این بار علی کریمی و لیلا بلوکات سوژه شایعه سازان شدند .

 عکس/ ازدواج علی کریمی و لیلا بلوکات
آنچه دیگران می خوانند:

لیلا بلوکات که برای کارهای انسان دوستانه با ستارگان مختلف و اللخصوص ورزشکاران بسیار برخورد دارد با علی کریمی سوژه رسانه ها شدند .ازدواج علی کریمی و همسرش لیلا بلوکات خبری بود که توسط برخی کانال ها و صفحات منتشر شد که این خبر واکنش لیلا بلوکات را در پی داشت .

لیلا بلوکات شایعه ازدواج با علی کریمی را بدترین شایعه ای که پشت سرش بوده نامید و این را باعث مختل شدن زندگیش دانست .

بازیگر زن ایران در پاسخ به این سوال که «بدترین شایعه‌ای که در مورد خودش شنیده‌، چه بوده‌است؟» می گوید: «ارتباط من با یک والیبالیست، البته بد نیست به این نکته اشاره کنم، چون من آدم ورزشی هستم، قطعا با افراد ورزشی زیادی در ارتباط خواهم بود، والیبالیست، فوتبالیست، حتی کشتی گیر و… این رفت و آمدها باعث شده تا شایعاتی به وجود بیاید.

ali-karimi-leila-bloukat

دلیل دیگر شیوع این حرف و حدیث‌ها درباره من به دلیل خیریه‌هایی است که راه اندازی کرده‌ام و از افراد ورزشی و دیگران کمک خواسته‌ام تا در این کار پسندیده با من همراه باشند.

واکنش لیلا بلوکات به ازدواج با علی کریمی

شایعه‌ای دیگر این که من با یکی از بچه‌های تیم والیبال ازدواج کرده ام! و به علت این که با آقای علی کریمی برای کارهای خیریه پیشتر در ارتباط و تعامل هستم، شایعه شده بود با ایشان دوست هستم و …

به دلیل روابط کاری‌ام، با آدم‌های گوناگونی در ارتباط هستم. قطعا این بدان معنی نیست که با هر کسی اسلام و احوالی پرسی می کنم، رابطه دارم و قرار است ازدواج کنم! متاسفانه این شایعات در زندگی شخصی هر فردی تاثیرگذار خواهد بود. الان یک دختر مجرد هستم اما اگر متاهل بودم، قطعا با همسرم به مشکلاتی برمیخوردم. خداروشکر افراد نزدیک و خانواده‌ام، مرا به خوبی می‌شناسند. یک بار شایعه شده بود من تصادف و فوت کرده‌ام؛ برای چند ساعتی خانواده من نگران شدند یا این که شایعه شده بود خارج از کشور زندگی می‌کنم، این موضوع باعث شد خیلی از کارگردانان نتوانند با من قرارداد ببندند و …»

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر