عکس/ دوقلوهایی که نام مارادونا را دارند!!!

والتر روتوندو، مرد آرژانتینی ۹ سال پیش صاحب دخترهای دوقلویی شد که نام‌های‌شان را به احترام مارادونا، «مارا» و «دونا» گذاشت.

عکس/ دوقلوهایی که نام مارادونا را دارند!!!

۹ سال پیش، یک خانواده آرژانتینی با نامگذاری دختران‌شان به نام «مارا» و «دونا» به احترام اسطوره فوتبال‌شان دیگو مارادونا، خبرساز شدند.

پس از این که مارادونا در سن ۶۰ سالگی درگذشت، خبرگزاری «رویترز» با «والتر روتوندو» پدر دوقلوها که خالکوبی دیگو را هم پشت خودش دارد، صحبت کرده است. او درباره نامگذاری دوقلوهایش می‌گوید: «در نامگذاری دوقلوها هیچ تردیدی نداشتم.»

والتر روتوند و دخترانش مارادونا

این تصمیم والتر به سال ۱۹۹۰ برمی‌گردد، وقتی او با دیدن اشک‌های مارادونا در فینال جام‌جهانی منقلب شده است. بعدها پس از آشنایی با همسرش «استلا ماریس پرس» به او گفته که روزی دو دختر خواهد داشت و نام‌های‌شان را «مارا» و «دونا» خواهد گذاشت. والتر سرانجام به خواسته‌اش رسید و حتی عکس فرزندانش را برای مارادونا فرستاد.

دوقلوهای مارادونا

مارا که یک دقیقه از خواهرش دونا بزرگ‌تر است، می‌گوید عاشق این نام و داستان پست آن است. او بیان می‌کند: «داشتن این نام برای من بسیار زیباست. آنچه در مورد این نام دوست دارم، این است که می‌دانم چرا چنین اسمی روی من گذاشته شده. احساس می‌کنم این نام فوق‌العاده است.»

دونا هم گفت که مرگ مارادونا برایش یک شوک بوده: «نمی‌توانم باور کنم او فوت کرده یا این که چرا فوت کرده. او فرد بسیار خوبی بود و لیاقتش چنین چیزی نبود.»

دوقلوهای «مارادونا»

دوقلوهایی که نام‌شان «مارادونا» است

 

ارسال نظر