گفت و گو با وینگر پرسپولیس

وینگر با اخلاق قرمز پوشان پایتخت گفت: چیزی مهم‌تر از قهرمانی پرسپولیس برای من وجود ندارد.

گفت و گو با وینگر پرسپولیس

بدون شک یکی از بهترین‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا وحید امیری بود. وحید که هم به لحاظ فنی و هم اخلاقی جزو بهترین‌های فوتبال ما به حساب می‌آید به دلیل محرومیت نمی‌تواند تیمش را در بازی فینال همراهی کند به همین دلیل در دو بازی اخیر پرسپولیس در لیگ بازی را از روی نیمکت آغاز کرد و در نیمه دوم به زمین آمد. بعد از برد پرگل پرسپولیس مقابل شهرخودرو فرصتی دست داد تا با وحید گفت‌وگویی انجام دهیم که در ادامه می‌خوانید.

از بازی با شهرخودرو شروع کنیم.

خدا را شکر بعد از تساوی در مسجد سلیمان یک نمایش عالی مقابل شهرخودرو داشتیم و به نظرم کاملاً مستحق برد در این بازی بودیم. بچه‌ها در هر دو نیمه فوق‌العاده کار کردند و حتی می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم. فکر می‌کنم با این سه امتیاز شرایط‌مان در جدول هم بهتر شد. امیدوارم همین روند را در بازی‌های پیش رو ادامه دهیم و بتوانیم با کسب سه امتیاز دل هوادارانمان را شاد کنیم.

در دو بازی اخیر نیمکت‌نشین بودی که این موضوع به خاطر محرومیت تو در بازی فینال بود.

بله خب متأسفانه از بازی فینال محرومم و کادر فنی هم قصد دارد سیستم‌های مختلف را در این چند هفته امتحان کند که طبیعی است. من خودم همه تلاشم را می‌کنم که در تمرینات حریف خوبی برای بازیکنان اصلی باشم تا آنها هم به خوبی آماده شوند. مطمئن باشید هر کسی جای من در ترکیب قرار بگیرد بهترین نمایش را ارائه خواهد کرد و به امید خدا دست پر از قطر برخواهیم گشت.

ولی هواداران با توجه به تجربه و آمادگی بالای تو خیلی حسرت نبودنت را می‌خورند.

هواداران لطف دارند ولی باور کنید همه بچه‌ها هر چه دارند می‌گذارند تا بهترین اتفاق در ٢٩ آذر برای پرسپولیس رقم بخورد. برای خودم هیچ چیز مهم‌تر از قهرمانی پرسپولیس نیست و امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که بعد از سال‌ها نماینده فوتبال ایران بتواند قهرمان آسیا شود. از همه هواداران هم می‌خواهم ما را دعا کنند تا بتوانیم با جام قهرمانی به ایران برگردیم. ضمن اینکه من خودم هنوز امیدوارم بتوانم در فینال بازی کنم و بخشیده شوم. معلوم نیست کدام تیم به فینال می‌آید ولی امیدوارم محروم داشته باشد و با توافق دو تیم و موافقت AFC بخشیده شویم.

در بازی با شهرخودرو یک پاس عالی به بشار دادی ولی او نتوانست دروازه خالی را باز کند. همین موضوع هم باعث ناراحتی تو شد.

بله اعتراف می‌کنم از دست بشار ناراحت شدم. کاش بشار به جای اینکه چیپ ضربه می‌زد توپ را محکم شوت می‌کرد تا تیم به گل می‌رسید. البته این مسائل پیش می‌آید و در فوتبال طبیعی است و مهم این بود که تیم به پیروزی رسید.

پرسپولیس طی چند وقت اخیر دچار تغییرات مدیریتی شد؛ عملکرد مدیریت جدید را چطور می‌بینی؟

خب مدیران جدید هم دارند تلاش می‌کنند مشکلات را رفع کنند و دست‌شان هم درد نکند. به هرحال مبلغی به تیم پرداخت شد و امیدوارم حمایت‌ها از پرسپولیس ادامه داشته باشد و ما بتوانیم قهرمان آسیا شویم.

 

ارسال نظر