بشار رسن از پرسپولیس جدا می شود؟

بشار رسن احتمالا بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا می شود.

بشار رسن از پرسپولیس جدا می شود؟

بشار رسن که در پایان مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان با چالش بزرگی برای جدایی از پرسپولیس مواجه شده بود و در ادامه به شکلی عجیب به همکاری‌اش با این تیم ادامه داد، اکنون تنها ۱۸ روز به پایان همکارش‌اش با این باقی مانده است.

ماجرا از جایی شروع شد که بشار رسن توانست با درخشش در ترکیب سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری نقشی پررنگ در صعود شاگردان یحیی گل‌محمدی به فینال ایفا کند. در ادامه شایعات زیادی درباره توافق او با باشگاهی قطری شکل گرفت که بازگشتش به تهران را با گمانه‌زنی زیادی مواجه کرد. در نهایت اما این هافبک عراقی با حضور در باشگاه پرسپولیس توافق خود را برای ادامه همکاری اعلام کرد. این همکاری از سوی مدیرعامل وقت نیز تایید شد و مهدی رسول‌پناه از این اقدام خود به عنوان یک موفقیت بزرگ یاد کرد. 

با این حال در همان مقطع هم شایعات زیادی در خصوص چگونگی همکاری و توافق طرفین شکل گرفت. با توجه به اینکه باشگاه قطری به دنبال پرداخت مبلغ قابل توجهی برای صدور رضایتنامه این بازیکن بود، در نهایت اما رسول پناه و بشار رسن خبر از ادامه همکاری دادند تا هواداران را به آینده تیم خوش‌بین کنند. هر چند در همان مقطع شایعاتی نزدیک به واقعیت از توافق طرفین برای صدور رضایتنامه در پایان نیم فصل و شاید بدبینانه‌تر بعد از فینال لیگ قهرمانان شکل گرفت.

 

گویا اتفاقی عجیب حول این موضوع رقم خورده است؛ باشگاه پرسپولیس با مدیریت جعفر سمیعی طی روزهای اخیر اقدام به بررسی قراردادها و تمدید با بازیکنان طبق نظر کادرفنی داشته است. از جمله اقدام قابل توجه مدیران جدید باشگاه می‌توان به تمدید قرارداد یحیی گل‌محمدی و دستیارانش، مهدی عبدی، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی و محمدحسین کنعانی‌زادگان طی روزهای اخیر اشاره کرد. مسیری که گفته می‌شود همچنان ادامه خواهد یافت تا باشگاه نسبت به حفظ سرمایه‌های انسانی خود اقدامی حرفه‌ای را دنبال کند. در این رابطه اما اتفاق عجیب بعد از بررسی قرارداد بشار رسن شکل گرفته است. گفته می‌شود بعد از اینکه موضوع تمدید قرارداد و بررسی آن توسط جعفر سمیعی و تیم مدیریتی‌اش در دستور کار قرار گرفت آنها متوجه یک فاجعه بزرگ در این راه شده‌اند. در توافقی که در گذشته با بشار رسن صورت گرفته، این بازیکن قادر خواهد بود بلافاصله بعد از فینال آسیا - ۲۰۲۰ این تیم را ترک کند! 

حتی گفته می‌شود تعهد و سند مربوط به این توافق نیز در اختیار بشار رسن قرار گرفته است.

فینال لیگ قهرمانان آسیا روز ۲۹ آذرماه در دوحه برگزار خواهد شد و با این تفاسیر از ادامه همکاری بشار رسن با پرسپولیس تنها ۱۷ روز دیگر باقی‌ مانده است.

نکته عجیب‌تر‌ اینجاست که این دومین مرحله از اختلال در قرارداد با بشار رسن است. پیش از این در دوره مدیریت ایرج عرب هم این باشگاه مدعی تمدید قرارداد با هافبک عراقی خود شده بود که در ادامه علیرغم تصویری که از لحظه تمدید قرارداد طرفین با حضور سیدجلال حسینی نیز منتشر شده بود، بشار منکر قضیه شد و مشخص شد که این توافق کاملا صوری و برای فرار از هجمه‌ها بوده است. از سوی دیگر اکنون رسول‌پناه نیز در اقدامی تقریبا مشابه با اعلام توافق با بشار برای ادامه همکاری، اکنون اما مشخص شده که این توافق شاید عجیب و تاریخی مدیران پیشین تنها برای حضور در فینال بوده و هافبک عراقی سرخ‌ها به زودی قادر خواهد بود از جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی جدا شود.


 

ارسال نظر