شباهت پرسپولیس برانکو با پرسپولیس یحیی

پرسپولیس تاکنون ۸ امتیاز از ۴ بازی دارد و میانگین از هر بازی دو امتیاز را جمع کرده و این رکورد شبیه به عملکرد سرخ‌پوشان در زمان هدایت برانکو است.

شباهت پرسپولیس برانکو با پرسپولیس یحیی
آنچه دیگران می خوانند:

لیگ هجدهم پرسپولیس بعد از دو فصل قهرمانی متوالی در رویایی هت‌تریک در لیگ برتر بود اما شروع رویایی نداشت و همان ابتدا خیلی ها نگران بودند که روند قهرمانی های برانکو متوقف شود اما در نهایت تیم او تنها با یک شکست در هفته پایانی لیگ به قهرمانی رسید. پرسپولیس لیگ هجدهم شباهت‌های زیادی با پرسپولیس لیگ بیستم دارد که قرار است این شباهت‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.

کلین شیت پرسپولیس

۴ کلین شیت در ۴ هفته ابتدایی لیگ برتر رکورد قابل تحسین تیم گل‌محمدی است اما در لیگ هجدهم هم تیم برانکو در ۴ هفته ابتدایی گلی را دریافت نکرده بود.

گل زده پرسپولیس  

پرسپولیس در ۴ بازی ۴ گل زده در کارنامه دارد که دقیقا با تعداد گل های تیم برانکو در لیگ هجدهم تا پایان هفته چهارم برابری می کند.

امتیاز پرسپولیس

پرسپولیس تا به این جای کار ۸ امتیاز از ۴ بازی دارد و میانگین از هر بازی دو امتیاز را جمع کرده و این رکورد هم با تعداد امتیاز های تیم برانکو در لیگ هجدهم برابری دارد.

برد پرسپولیس

یک برد سه بر صفر و یک برد یک بر صفر در کارنامه پرسپولیس در لیگ بیستم دیده می‌شود و که تیم برانکو هم دقیقا با همین نتایج در ۴ هفته ابتدایی به برد رسیده بود.

تساوی‌های پرسپولیس

دو تساوی بدون گل در ابتدای راه پرسپولیسی‌ها را نگران آینده تیمشان کرده بود اما جالب است بدانید که تیم برانکو هم مشابه همین نتایج را در لیگ هجدهم رقم زد و در ۴ هفته ابتدایی دو بار با تساوی بدون گل متوقف شد.

کبود بازیکن در پرسپولیس

یحیی گل‌محمدی در ابتدای فصل به دلیل جدایی تعدادی از بازیکنانش با کمبود بازیکن در برخی پست‌ها رو به رو است اتفاقی که با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ هجدهم برای این تیم افتاد و برانکو با مشکل کمبود بازیکن در نیم فصل اول رو به رو شد.

صعود پرسپولیس به فینال آسیا

پرسپولیس منتظر بازی در فینال لیگ قهرمانان آسیا است مانند تیم برانکو که تا فینال پیش رفت البته تیم برانکو لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را با هم پیش برد اما حاصل عملکرد دو سرمربی یکسان است.

شاید این شباهت بین تیم برانکو در لیگ هجدهم که تا فینال آسیا رفت و در پایان قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شد با این تیم فعلی شما را امیدوار کرده باشد اما یادمان نرود که آن تیم در فینال آسیا به دلیل محرومیت‌ها و مصدومیت‌های بازیکنانش شکست خورد. حالا پرسپولیس هم برای فینال ۳ محروم دارد و لیست مصدومانش مشخص نیست اما در این یک مورد شباهت‌ها ناامید کننده و نگران کننده هستند

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه