افشاگری سرمربی تراکتور علیه مسعود شجاعی

در حالی که برخی رسانه ها مدعی شده بودند که مسعود شجاعی به دلیل مشکوک بودن به کرونا در بازی با مس رفسنجان حضور ندارد اما علیرضا منصوریان این ادعا را رد کرد و گفت که مشکل شجاعی شخصی است .

افشاگری سرمربی تراکتور علیه مسعود شجاعی

در حالی که از تبریز خبر رسیده بود مسعود شجاعی مشکوک به کرونا است، علیرضا منصوریان اعلام کرد برای شجاعی یک مشکل شخصی پیش آمده و این بازیکن به کرمان سفر می کتند و تا ظهر روز بازی مقابل مس رفسنجان خودش را به اردوی تراکتور می رساند.

شایعه شده مسعود شجاعی دلخوری هایی از باشگاه دارد و همین دلخوری ها باعث شد همراه تیم به کرمان سفر نکند اما منصوریان با اطمینان از سفر او به کرمان خبر داد. حالا از دو حالت خارج نیست؛ یا سوتفاهم های موجود برطرف شده و شجاعی خودش را به رفسنجان می رساند یا دلخوری او فقط شایعه بوده است. این شایعه که مسعود شجاعی از پرداخت نشدن پاداش های قهرمانی تیم در جام حذفی به بازیکنان تراکتور دلخور است، از سوی چند بازیکن باتجربه تراکتور تکذیب شد. این بازیکنان می گویند واقعا برای مسعود یک کار شخصی خارج از فوتبال پیش آمده و او با هماهنگی کادرفنی و باشگاه همراه تراکتور به کرمان نرفته و قرار شده فردا خودش را به رفسنجان برساند.

سرمربی تراکتور هم بدون اشاره به جزییات این ماجرا، در جمع خبرنگاران گفت:

مسعود شجاعی یک مشکل شخصی دارد و به همین دلیل نتوانست همراه تیم به رفسنجان بیاید اما فردا ظهر خودش را به ما می رساند.

صبح امروز اعلام شده بود شجاعی به دلیل احتمال ابتلا به کرونا همراه تراکتور به رفسنجان سفر نکرده است. گفته شد شجاعی آزمایش می دهد تا اگر جواب منفی بود به رفسنجان برود اما منصوریان با حرف هایی که به خبرنگاران زد، احتمال کرونای شجاعی را رد کرد.

تیم های تراکتور و مس رفسنجان در آخرین بازی هفته چهارم لیگ برتر ، امروز به مصاف هم خواهند رفت .

 

ارسال نظر