نیمکت نشینی ستاره ای که سپاهان را به پرسپولیس ترجیح داد

دانیال اسماعیلی فر که در فصل نقل و انتقالات یکی از جنجالی ترین بازیکنان لقب گرفت ، در بازی های چند هفته اخیر سپاهان در ترکیب اصلی تیمش حاضر نبوده است تا با افت فاحشی نسبت به فصول قبلی خود ، مواجه شود .

نیمکت نشینی ستاره ای که سپاهان را به پرسپولیس ترجیح داد

دانیال اسماعیلی فر ، دفاع راست فصل گذشته ذوب آهن که در نقل و انتقالات در حالی که گفته می شد با پرسپولیس به توافقات نهایی رسیده است ، سر از سپاهان در آورد .

این بازیکن که قبلا هم در تیم های تراکتور و ذوب آهن شاگرد گل محمدی بود و کاشف اصلی او هم یحیی گل محمدی است ، به شدت مدنظر یحیی گل محمدی بود اما منوچهر نیکفر ، مدیرعامل وقت تیم سپاهان این بازیکن را در آخرین روز حضورش در سپاهان جذب کرد .

اما این بازیکن در مدت حضورش در سپاهان چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی نداشته است و بر خلاف او مرتضی منصوری یکی از بهترین های سپاهان در بازی های لیگ بیستم بوده است تا اسماعیلی فر روی نیمکت سپاهان میخ کوب شود .

البته در همان روزهای ابتدایی که این نقل و انتقال صورت گرفت ، به نظر می رسید که جذب دانیال اسماعیلی فر از سوی مدیران سپاهان برای کاهش انتقادات و از روی کل کل های هواداری بوده است . چون سپاهان در آن پست مرتضی منصوری که یکی از بهترین بازیکنان فصل قبل زرد پوشان اصفهانی را در اختیار داشت و عملا به اسماعیلی فر نیازی نداشت .

حال باید دید که اسماعیلی فر در ادامه فصل می تواند در تکیب سپاهان موفق باشد یا خیر .

 

ارسال نظر