بی تاثیر بودن جدایی بازیکنان از پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی قاطع مقابل شهرخودرو مشهد به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر بیستم بازگشت تا نشان دهد مثل چهار دوره گذشته همچنان مدعی شماره یک قهرمانی است.

بی تاثیر بودن جدایی بازیکنان از پرسپولیس
آنچه دیگران می خوانند:

تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی سه بر صفر روز دوشنبه مقابل شهرخودرو مشهد، هشت امتیازی شد تا قهرمان چهار دوره متوالی رقابت‌های لیگ برتر در جمع بالانشینان جدول باقی بماند.

شاگردان یحیی گل محمدی که در سه بازی نخست خود تنها یک گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند موفق به زدن سه گل به شهرخودرو شدند تا با وجود بی دقتی مهاجمان این تیم نشان دهند همچنان عطش سیری ناپذیر برای گلزنی دارند.

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی به دومین برد خود در چهارمین هفته رسیده‌اند که در ۴ سال گذشته که موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر شده بودند نیز حداقل هشت امتیاز داشتند.

بازیکنان پرسپولیس در حالی به برد مقابل شهرخودرو رسیدند که تاکنون گلی را دریافت نکرده‌اند. آماری که با حضور ثابت حامد لک در چارچوب دروازه سرخپوشان و خط دفاعی همیشگی این تیم رقم خورده است.

سید جلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان در قلب دفاع این تیم به قدری خوب بوده‌اند که دیگر هیچ هوادار پرسپولیس فکر جدایی شجاع خلیل زاده را هم نمی‌کند. مهدی شیری در دفاع راست و سعید آقایی به عنوان مدافع چپ نیز توانسته‌اند به کلین شیت های دروازه بان پرسپولیس کمک شایانی کنند.

تیمی که خیلی دیر به فکر گل زدن افتاد اما همچنان قصدی برای گل خوردن ندارد. آماری که می‌تواند پرسپولیس را در مسیر پنجمین قهرمانی متوالی نگه دارد.

رکوردزنی حامد لک با چهار کلین شیت و نفوذ ناپذیری مدافعان پرسپولیس نشان می‌دهد فرمول موفقیت در این تیم همچنان با دفاع عالی پیش می‌رود.

تیم فوتبال پرسپولیس پنحمین بازی خود در لیگ برتر فصل جاری را یکشنبه هفته آینده مقابل نساجی مازندران برگزار می‌کند تا تلاش خود را برای تکرار پیروزی در فاصله اندک باقیمانده تا فینال آسیا به کار بگیرد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه