کاش تمام نشوی سید جلال!

مدافعی که قهرمانی های متعددی در کارنامه بازیگری او دیده می شود و سال ها در سطح اول فوتبال ایران است. چه خوب که او تصمیم به خداحافظی نگرفت و یک بار دیگر سید جلال مشخص کرد سن در فوتبال یک عدد است.

کاش تمام نشوی سید جلال!
آنچه دیگران می خوانند:

سید جلال زننده گل نخست پرسپولیس در بازی با شهر خودرو یک درس خوب به مهاجمان فوتبال ایران داد. او روی ضربه ایستگاهی تحت فشار توپ را به زاویه مخالف زد در حالی که خیلی از مدافعان روی این ضربات و حتی مهاجمان توپ را به زوایه موافق می زنند چون دروازه نزدیک را می بینند نه دروازه دور را. البته در چنین صحنه هایی دیدن زاویه مخالف و هم چنین چرخاندن سر به زاویه مخالف سخت است که سید جلال روی ارسالی که انجام شد کار سخت اما درست را انتخاب کرد. کاری از دست دروازه بان ساخته نبود و توپ تبدیل به گل شد.

چنین ضرباتی بدون شک حاصل سال های تجربه سید جلال است. اگر چنین مدافعی این گونه به توپ ضربه نزند جای تعجب است. مدافعی که قهرمانی های متعددی در کارنامه بازیگری او دیده می شود و سال ها در سطح اول فوتبال ایران است. چه خوب که او تصمیم به خداحافظی نگرفت و یک بار دیگر سید جلال مشخص کرد سن در فوتبال یک عدد است. و صد حیف که در آینده ای نه چندان دور مجبور به آویزان کردن کفش ها می شود.

انگیزه سید جلال برای گلزنی یک درس خوب برای بازیکنان ایرانی است. بازیکنانی که بعد از هفته ها نیمکت نشینی روحیه خود را از دست می دهند اما سید جلال که در یکی دو فصل اخیر بارها و بارها روی نیمکت نشست چنان با انگیزه بازی می کند که گویی اولین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه می کند و اصلا قهرمانی در فوتبال ایران نداشته است. سید جلال به خوبی نشان داد می توان به هر توپی در منطقه یک سوم دفاعی حریف خوش بین بود و می شود تحت فشار تصمیم سخت اما درست گرفت. ضربه به زاویه مخالف. سید جلال؛ ای کاش تمام نشوی. دست کم به این زودی.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه