عکس / ساره بیات کنار آقای فوتبالیست معروف

پس از انتشار عکسی نامناسب از ساره بیات و رضا قوچان‌نژاد در فضای مجازی این بازیگر سینما در مراسمی توضیحاتی را در خصوص عکس جنجالی ارائه کرد.

عکس / ساره بیات کنار آقای فوتبالیست معروف

ساره بیات  (زاده مهر ۱۳۵۸ مشهد) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.ساره بیات فارغ‌التحصیل صنایع فرش و سفیر صنایع دستی است. ساره بیات که دارای مدرک بازیگری از مؤسسه کارنامه است بازیگری تئاتر، تلویزیون و سینما را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد. ساره بیات علاوه بر بازیگری، طراحی لباس و نقاشی نیز انجام می‌دهد. او با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد سینما شد. بیات در سال ۱۳۸۹ برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین انتخاب شد و در ادامه نیز، خود جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل زن انجمن منتقدان فیلم لندن و به همراه لیلا حاتمی، سارینا فرهادی و کیمیا حسینی خرس نقره‌ای بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم برلین را دریافت کرد. وی در سال ۱۳۹۶ جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره حافظ برای سریال عاشقانه دریافت کرد.

سخن از یک  حرکت ضد فرهنگی  دیگر است، زمانی که به قول کاربران  فضای مجازی  مرزهای فقه و اصول از سوی یک بازیگر سینما شکسته می شود و سوژه داغی را برای فضای مجازی میسازد. انتشار عکسی نامناسب و منافی عرف و فرهنگ و شرع از ساره بیات و رضا قوچان نژاد که همسر خواهر این بازیگر است به سرعت فضای مجازی را مملو از واکنش کاربران کرد.

البته این نخستین بار نیست که از سوی برخی بازیگران رفتارها، پوشش‎ها، سخنان و حرکات ناقض فرهنگ و دین دیده می‎شود؛ مساله ای که بسیاری آن را مورد نقد جدی قرار می‎دهند و از مسئولان خواستار پیگیری و ساماندهی آن هستند.

انتشار عکس مذکور و سپس دست به دست شدن فیلم صحبت های  ساره بیات  برای توضیح این عکس موجب شد تا واکنش‌ها به این مساله در  شبکه‌های اجتماعی  با انتشار عکس این بازیگر و فوتبالیست داغ شود و هشتگ نام ساره بیات به راه بیافتد.

Capture

لازم به ذکر است؛ ساره بیات در قسمتی از صحبت‌هایش به این نکته اشاره کرده است که "چون دستان رضا {قوچان‌نژاد} شبیه دستان پدرم هست، با او احساس محرمیت می‌کنم".

در ادامه علاوه بر فیلم صحبت های ساره بیادر در خصوص این عکس خارج از عرف با  رضا قوچان نژاد ، واکنش کاربران را نیز بخوانید.

 
 

233057_572

AndroidOnlineNewsImage.aspx

ارسال نظر