قول ستاره یحیی به هواداران پرسپولیس

هافبک پرسپولیس گفت: یکی طلب هواداران پرسپولیس که نتوانستم گل بزنم و دل آنها را شاد کنم. در حال حاضر بزرگ‌ترین انگیزه‌ام جبران آن پنالتی است.

 قول ستاره یحیی به هواداران پرسپولیس
آنچه دیگران می خوانند:

مهم‌ترین اتفاق بازی نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس، ضربه پنالتی سیامک نعمتی ستاره این روزهای تیم گل‌محمدی بود که به تیر دروازه میزبان خورد. پس از این اتفاق مجتبی محرمی ستاره بزرگ و تاریخی سابق پرسپولیس به حمایت از شماره ۸۸ فعلی این تیم پرداخت و گفت:

«من هم در جام باشگاه‌های آسیا پنالتی پرسپولیس را خراب کردم و نباید سیامک نعمتی را بکوبید.»

در همین ارتباط سیامک نعمتی می‌گوید:

واقعاً از آقای محرمی و همه پیشکسوتان پرسپولیس تشکر می‌کنم که از من حمایت کردند. فوتبال آقامجتبی را من به یاد نمی‌آورم اما شنیدم اعجوبه‌ای بوده که در همه پُست‌ها در حد ستاره بازی کرده است. او یک مدافع چپ بود که در خط میانی و حمله هم برای پرسپولیس بازی کرده و محبوب هواداران است.

وقتی به نعمتی اطلاع می‌دهیم مرتضی کرمانی‌مقدم هم گفته پنالتی زدن جگر می‌خواهد، یادآورمی شود:

واقعاً پیشکسوتان پرسپولیس دست‌مریزاد دارند. من احترام فراوانی برای همه این عزیزان قائلم که در چند سال اخیر حامی پرسپولیس بوده‌اند.

شماره ۸۸ پرسپولیس درخصوص واکنش ی گل‌محمدی به خراب شدن ضربه پنالتی خود نیز می‌گوید:

آقایحیی یک بازیکن بزرگ بوده که در بالاترین سطوح از جام جهانی‌ بگیرید تا جام ملت‌های آسیا بازی کرده است. او به خوبی شرایط ما بازیکنان را درک می‌کند و از آن گذشته مثل یک دوست و برادر بزرگ‌تر است. من شرمنده آقایحیی و همه هواداران پرسپولیس شدم. امیدوارم بتوانم جبران کنم.

سیامک نعمتی با اشاره به واکنش هواداران پرسپولیس به خراب شدن ضربه پنالتی او در دیدار با نفت مسجدسلیمان می‌گوید:

واقعاً پرسپولیس بی‌نظیرترین هواداران دنیا را دارد. یکی طلب هواداران که نتوانستم گل بزنم و دل آنها را شاد کنم. در حال حاضر بزرگ‌ترین انگیزه‌ام جبران آن پنالتی است.

وی در ادامه اضافه می‌کند:

تیم پرسپولیس در آستانه بازی بزرگی قرار دارد. فینال لیگ قهرمانان آسیا که متأسفانه من در تهران یک بار آن را از دست دادم و حالا خیلی خوب قدرش را می‌دانم. این بار هم متأسفانه ۳ بازیکن خوب ما یعنی وحید امیری، احسان پهلوان و عیسی آل‌کثیر محروم هستند که همین کار را سخت می‌کند اما باید تلاش کنیم با همدلی و جنگندگی جای خالی همبازیان خود را پُر کنیم.

سیامک نعمتی در پایان درخصوص پیش‌بینی بازی با شهرخودرو مشهد خاطرنشان می‌کند:

مطمئن هستم بازی آسانی پیش‌رو نخواهیم داشت. شهرخودرو تیم خوبی است که با مهدی رحمتی قطعاً با انگیزه‌های زیادی مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد. البته ما هم مدافع عنوان قهرمانی هستیم و می‌خواهیم در استادیوم آزادی همه امتیازات این مسابقه را از آن خود کنیم. ۳ امتیاز این بازی خیلی برای تیم ما اهمیت دارد و همه ما بازیکنان ارزش آن را می‌دانیم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه