بهترین های هفته سوم لیگ برتر

بازیکنان موفق لیگ برتر در هفته سوم آمار جالبی از خود به جا گذاشتند.

بهترین های هفته سوم لیگ برتر
آنچه دیگران می خوانند:

مهدی قایدی که فصل گذشته با ۸ پاس گل بهترین پاسور لیگ برتر بود، در این فصل یک پاس گل داده و ظاهراً باز هم در این فصل یکی از بهترین پاسورهای لیگ برتر خواهد بود. اما اگر بخواهیم به پاس صحیح بازیکنان اشاره‌ای داشته باشیم، مسعود ریگی هافبک دفاعی استقلال به همراه محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع پرسپولیس با ۷۹ پاس صحیح در هفته سوم، آمار بسیار خوبی را از خود بر جای گذاشته‌اند. البته کنعانی‌زادگان جدا از پاس صحیح، آمار قطع پاس او نیز عالی است. او به همراه فریبرز گرامی مدافع تیم سایپا با ۷ قطع پاس در صدر آمار هفته سوم لیگ برتر هستند ولی اگر دفع توپ را هم حساب کنیم، بدون شک فریبرز گرامی با ۱۳ دفع توپ رکورد جالبی را به نام خود ثبت کرده است.

در تکل موفق، بازیکنان در هفته سوم آمار پایینی را از خود به جا گذاشته‌اند و فقط روزبه شاه‌علیدوست، هافبک نساجی مازندران و امیرحسین کریمی هافبک شهر خودرو موفق عمل کردند و با ۵ تکل موفق رکورددار هستند. محمد نادری مدافع چپ تیم استقلال، تکنیکی‌ترین بازیکن هفته سوم بود. او با ۶ دریبل موفق و عبور از بازیکن مستقیم خود، تکنیکی‌ترین بازیکن بود. این آمار برای یک مدافع چپ‌ بی‌نظیر است.

جالب‌ترین آمار موفق در نبرد هوایی بود. جایی که مهاجم جوان تیم نفت مسجد سلیمان با ۹ نبرد هوایی موفق بالاتر از همه سرزن‌های لیگ قرار گرفت. او در دیدار مقابل پرسپولیس روز خوبی را پشت سر گذاشت.

بهترین‌های آماری هفته سوم

پاس کلیدی:  مهدی قایدی (استقلال)؛ ۶ پاس

پاس صحیح: مسعود ریگی (استقلال) و محمدحسین کنعانی‌زادگان (پرسپولیس)؛ ۷۹ پاس

قطع پاس: فریبرز گرامی (سایپا) و محمدحسین کنعانی‌زادگان (پرسپولیس)؛ ۷ بار

دفع توپ: فریبرز گرامی (سایپا)؛ ۱۳ بار

تکل موفق: روزبه شاه‌علیدوست (نساجی) و امیرحسین کریمی (شهرخودرو)؛ ۵ بار

دریبل موفق: محمد نادری (استقلال)؛ ۶ بار

نبرد هوایی موفق: ساسان حسینی (نفت مسجدسلیمان)؛ ۹ بار

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه