عکس / ازدواج سوم فوتبالیست مشهور با خانم هنرپیشه ایرانی

بازیکن فوتبال معروف که سابقه دوبار ازدواج ناموفق را داشته هست ، این بار برای ازدواج با خانم بازیگر معروف نامش در رسانه ها اکران شده هست.

عکس / ازدواج سوم فوتبالیست مشهور با خانم هنرپیشه ایرانی
آنچه دیگران می خوانند:

 یکی از بازیگران معروف و معروف کشورمون پس از دوبار ازدواج و طلاق ، این بار در سومین ازدواجش ، با بازیگر زن معروف ازدواج کرد . ستاره فوتبال کشورمون که سابقه 2 بار ازدواج و جدایی را دارد, برای سومین بار با یک هنرپیشه زن ازدواج می‌کند!

ستاره معروف فوتبال ایران وقتی توانست در جوانی و گذشته از 20 ساله شدن نامی برای خود در پایتخت دست و پا کند، اطرافش خیلی شلوغ شد و حاشیه به سراغش آمد.در همین زمان ناگهان خبر آمد او قصد دارد ازدواج کند و خیلی ها شاد شدند که این ستاره فوتبال با خیلی ها فرق دارد و میخواهد راه درست را گزینه کند.

این ستاره مطرح تصمیم خود را عملی کرد و ازدواج کرد اما با زنی بسیار بزرگ تر از خودش از نظر سن و سال و تنها به دلیل ثروت فراوان! نتیجه همانی شد که همۀ انتظار داشتند و آقای ستاره بعد از چند سال زندگی مشترک طلاق گرفت و گرچه تمام ثروتش را هم از دست داد.

او بعد از چند سال دوباره ازدواج کرد و حتی این موضوع را به طور رسمی در اینستاگرامش اعلام و بارها عکسش را با همسرش منتشر کرد.این ازدواج هم اکثر از چند ماه دوام نداشت و او در فضای مجازی مجرد شدن دوباره اش را اعلام کرد!

حالا خبر میرسد آقای ستاره به دنبال ازدواج سوم هست.این بار او یک هنرپیشه و سوپراستار خانم را برای زندگی مشترک گزینه کرده هست.این سوپر استار هم پیش از این حواشی فراوانی اطرافش دیده می شد و حتی با یکی از مافیای هنر ارتباط داشت!

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه