گل‌محمدی: تا آخرین قطره خون تلاش می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تا آخرین نفس و خونمان برای رسیدن به هدف بزرگمان در لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کنیم.

گل‌محمدی: تا آخرین قطره خون تلاش می‌کنیم
آنچه دیگران می خوانند:

 گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار برابر شهرخودرو، اظهار داشت: ابتدا باید خدا قوت به کادر درمانی و پزشکی بگویم که در این روزها که کرونا حادتر شده تلاش مضاعفی دارند و از مردم عزیز می‌خواهم پرتکول‌ها را رعایت کنند. همچنین شهادت دانشمند هسته‌ای کشور را تسلیت گفته و همیشه ترور را در همه جای دنیا محکوم می‌کنیم.

وی افزود: هفته چهارم را در پیش داریم و با تیم شهرخودرو رقابت می‌کنیم. شهرخودرو از لحاظ فوتبالی با سرعت بالا و دوندگی زیاد، عملکرد خوبی دارد. بازی دشواری خواهد بود و با توجه به تغییراتی که این تیم داشته و جوانگرایی مثبتی که انجام داده، برای تمامی تیم‌ها مشکل‌ساز خواهد شد. به مهدی رحمتی بابت داشتن چنین تیمی تبریک می گویم.

گل‌محمدی عنوان کرد: شرایط خاصی داریم و ۲۰ روز دیگر باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم. می‌بایست هماهنگی لازم بین نفراتی که قرار است در آن بازی به میدان بروند ایجاد شود. هواداران روزهای حساسی را پشت سرمی گذارند و برای آنها و ما نتایج لیگ و فینال آسیا دارای اهمیت است. باید اولویت بندی کنیم تا تیم با آمادگی و هماهنگی در فینال حاضر شود.

این مربی ادامه داد: باید به نبود نفراتی که از جمع ما جدا شده‌اند عادت کنیم و از بازیکنانی که قرار است در فینال برای ما بازی کنند بیشتر استفاده کنیم. این سیاست ما است و امیدوارم بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی در مورد درخواست تعویق دیدارهای تیمش در لیگ برتر، توضیح داد: درخواست تعویق نداشتیم و از سازمان لیگ به خاطر همکاری خوبش تشکر می‌کنم. تنها خواستیم دیدار آخر ما با ذوب آهن یک هفته مانده به فینال باشد. این سه بازی لیگ به ما کمک می‌کند تا در شرایط مسابقه باشیم و البته باید مراقب بود تا بازیکنی کرونا نگیرد و مشکلی ایجاد نشود.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد ضعیف تیمش در گلزنی گفت: در هر سه بازی موقعیت‌های نسبتاً خوبی خلق کردیم. هر تیمی برابر ما بازی می‌کند روش تدافعی را در دستور کار دارد و موقعیت به دست آوردن سخت است. از لحاظ خلق موقعیت آمار خوبی داریم اما در زدن ضربات آخر کم دقت بودیم و اگر پنالتی ما در بازی قبلی گل می‌شد شرایط تغییر می‌کرد. کیفیت بازیکنان ما فرقی ندارد و از نظر هماهنگی کمی مشکل دارند و باید از این دیدارهای لیگ به بهترین شکل بهره ببریم. می دانم هواداران نگران هستند و دوست دارند تیم در تمامی مسابقات نتیجه بگیرد اما مشکلاتی وجود دارد که خود تماشاگران می‌دانند. یک مأموریت و هدف داریم و به همه اطمینان می‌دهم تا آخرین نفس و آخرین قطره خون برای رسیدن به هدف بزرگمان می‌جنگیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص جدایی علی علیپور و مهدی ترابی و محرومیت عیسی آل‌کثیر که تأثیر منفی در روند گلزنی تیمش داشته، گفت: بخش زیادی از گلزنی ما در فصل گذشته بر دوش علیپور و ترابی بود. در هر صورت مشکلات همیشه وجود دارد و فقط می‌توانیم با تمرین بیشتر بخشی از مشکلات را برطرف کنیم. عیسی هم بازیکن تأثیرگذاری بود که خیلی روی او حساب باز کرده بودیم و حیف شد که او را به راحتی به دلیل محرومیت از دست دادیم. این اتفاقات رخ داد که هنوز برای ما قابل قبول نیست که انقدر حاشیه برای تیم ما ایجاد شد و هرچه فکر می‌کنم به نتیجه‌ای نمی‌رسم.

تیم فوتبال پرسپولیس، عصر فردا (دوشنبه) در هفته چهارم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه آزادی به مصاف شهرخودرو می‌رود.

پرسپولیس هم اکنون با ۵ امتیاز در رتبه ششم جدول است و شهرخودرو نیز چهار امتیاز اندوخته دارد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه