گلایه پیروانی از سازمان لیگ

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در گلایه‌ای از مسوولان سازمان لیگ عنوان کرد: در برخی از مسابقات خارج از خانه، شاهد چنین حساسیت‌هایی نیستیم.

گلایه پیروانی از سازمان لیگ
آنچه دیگران می خوانند:

افشین پیروانی و علیرضا اشرف، نمایندگان پرسپولیس در این جلسه بودند. روشنک نیز به عنوان ناظر مسابقه و رئیس جلسه به همراه نمایندگان و عوامل اجرایی این بازی در جلسه حضور داشتند.

در جریان این نشست، ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از مسوولین امر تقاضا شد، از ورود افراد متفرقه جلوگیری به عمل آید و دو تیم، طبق سهمیه اعلام شده، 6 نفر برای تیم میزبان و 4 نفر برای تیم میهمان وارد ورزشگاه شوند.

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در گلایه‌ای از مسوولان سازمان لیگ عنوان کرد: امیدوارم این حساسیت‌ها نه در تهران که در شهرستان‌ها هم مورد تاکید قرار گیرد، چرا که در برخی از مسابقات خارج از خانه، شاهد چنین حساسیت‌هایی نیستیم و افراد زیادی وارد ورزشگاه‌ها می‌شوند.

در این جلسه، رنگ لباس بازیکنان دو تیم نیز اعلام شد و طبق صورتجلسه، تیم فوتبال پرسپولیس با لباس‌های یک دست قرمز و دروازه‌بان با لباس مشکی به میدان خواهد رفت. تیم شهر خودرو هم با لباس‌های یکدست سفید و دروازه‌بان با پیراهن آبی به میدان می‌رود.

بر همین اساس، نماینده ورزشگاه آزادی نیز اعلام کرد؛ به دلیل بارش شدید باران طی روزهای اخیر، زمین چمن ورزشگاه آزادی با کاور پوشیده شده است و پیش از آغاز بازی، کاورها جمع‌آوری و زمین برای انجام مسابقه آماده خواهد شد.

گفتنی است، دیدار رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شهرخودرو روز دوشنبه از ساعت 16 و 15 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه