تغییرات مهم استقلال

استقلالی‌ها مردادماه امسال در حالی مقابل پیکان ایستادند که فرهاد مجیدی مرد شماره یک نیمکت این تیم بود ولی حالا دیگر اثری از فرهاد دیده نمی‌شود.

تغییرات مهم استقلال
آنچه دیگران می خوانند:

استقلال سه شنبه هفته جاری در حالی به مصاف پیکان می‌رود که اگر آخرین مسابقه دو تیم در تابستان امسال را ملاک قرار بدهیم، باید اشاره به پوست‌اندازی آبی‌پوشان پایتخت بکنیم.

سیاوش یزدانی، روزبه چشمی ، میلاد زکی پور، علی کریمی علاوه بر سرمربی پیشین آبی‌پوشان، غایبان استقلال جدید برابر شاگردان تارتار هستند.

استقلالی‌ها مردادماه امسال در حالی مقابل پیکان ایستادند که فرهاد مجیدی مرد شماره یک نیمکت این تیم بود ولی حالا دیگر اثری از فرهاد دیده نمی‌شود و به جای او، محمود فکری استقلالی‌ها را هدایت می‌کند. از طرف دیگر، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، میلاد زکی پور و علی کریمی هم بازیکنانی بودند که در آن مسابقه فرصت عرض اندام پیدا کردند ولی حالا یا به دلیل مصدومیت نمی‌توانند استقلال را همراهی کنند و یا اینکه اساساً از جمع آبی‌ها جدا شده‌اند و سرمربی آبی‌پوشان نفرات دیگری را به جای آنها روانه میدان می‌کند. البته خود پیکان نیز تغییرات زیادی داشته که مهم‌ترین آنها، روی کار آمدن مهدی تارتار به جای عبدالله ویسی بوده است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه