عکس / سردار آزمون با بازیگر معروف ازدواج کرد

به تازگی حواشی جنجالی برای خانوم بازیگر وسردار آزمون ایجاد شده است که ماجرا در وجود رابطه ای عاشقانه میان سردار و بهاره خلاصه می شود .

عکس / سردار آزمون با بازیگر معروف ازدواج کرد
آنچه دیگران می خوانند:

رویکرد امروز سردار آزمون ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران است که این روز ها در باشگاه روبین کازان روسیه توپ می زند ، بهاره افشاری نیز بازیگر زن خوش چهره و محبوب ایرانی می باشد ؛ به تازگی حواشی جنجالی برای خانوم بازیگر و آقای فوتبالیست ایجاد شده است که ماجرا در وجود رابطه ای عاشقانه میان سردار و بهاره خلاصه می شود .

5UlFq2jIwd0u

حاشیه همیشه قسمت جدا ناپذیر زندگی سلبریتی ها بوده است ، حالا اگر بازیگری همچون بهاره افشاری یکی در میان ،  در صفحه اینستاگرامش عکس و فیلم های فوتبالست را منتشر نماید قطعا حاشیه سازی برای زندگی خصوصی خودش و آقای فوتبالسیت را قوت می بخشد .

در یک سال گذشته این دو چهره حواشی زیادی داشته اند ، عکس ها و فیلم های دونفره زیادی از سردار آزمون و بهاره افشاری منتشر شد که ماجرای وجود رابطه بین آن هارا قوت بخشید ؛ در ادامه خلاصه ای از اتفاقات افتاده میان سردار آزمون و بهاره افشاری را بخوانید :

l0J5hRtceuZc

دفاع جانانه بهاره افشاری از سردار آزمون

همه می دانند که سردار در باشگاه روبین کازان روسیه بازی می کند ، قطعا حضور او در این باشگاه دلیل قانع کننده ای است که بعد از این همه سال او بر زبان روسی تسلط داشته باشد .

چند ماه پیش مصاحبه ای از سردار منتشر شد که نشان می داد او زبان روسی را نمی داند و موجب تمسخر کاربران شد .

بهاره افشاری در اینستاگرامش ویدئویی از روسی حرف زدن سردار آزمون منتشر کرد و گفت :‌ندانستن زبان روسی آزمون به ما آسیب میزنه؟!

بهاره افشاری به طرفداران سردار حسادت می کند ؟

حرف های جالب بهاره افشاری در مراسم اکران سریک در سنت پترزبورگ درباره سردار آزمون: اینجاهم همه دخترها فقط به خاطر دیدن سردار اومدن!!

40BeFtK3SPQ5

سردار آزمون قصد ازدواج دارد ؟

این که عشقی در زندگی سردار آزمون هست یا نه خودش قصه ی درازی دارد ؛ در ماه های اخیر عکس های متعددی از سردار در کنار دختران اروپایی بدون حجاب منتشر شده است که بازار حاشیه را برای آقای فوتبالیست حسابی داغ کرده است .

دختری که در عکس زیر کنار سردار است هویتی نامشخص دارد و بسیاری از مردم تصور می کنند او نامزد سردار آزمون است !

 

تیپ ست خانوم بازیگر و آقای فوتبالیست :‌

جندی پیش سردار و بهاره در اکران مردمی فیلم سریک تیپ جذاب و ستی زدند و مقابل دوربین عکاسان قرار گرفتند .

 

ItZOaqWWzWHA

 

سردار آزمون و بهاره افشاری در پاریس :

  سردار آزمون و بهاره افشاری در پاریس , سردار آزمون (زادهٔ ۱۱ دی ۱۳۷۳ در گنبد کاووس) بازیکن فوتبال اهل ایران است.

سردار آزمون در مهر ۱۳۹۱ از باشگاه سپاهان اصفهان به روبین کازان روسیه پیوست. او اولین گل خود در تیم بزرگسالان روبین کازان را در دیدار برگشت لیگ اروپا برابر تیم مولده به ثمر رساند. ز همچنین در مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا در بازی با لبنان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و دو گل به ثمر رساند.

بهاره افشاری (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۳ در شاهرود طراح لباس و بازیگر ایرانی است. او دارای دیپلم بازیگری است و فارغ‌التحصیل رشته نقاشی می‌باشد.

به هرحال ازدواج بهاره و سردار حقیقت ندارد و هرخبری در این رابطه در فضای مجازی از شیطنت رسانه ها نشات می گیرد .

به هرحال بعید نیست که چند روز آینده خبر ازدواج این دو چهره را بشنویم اما فعلا خبری نیست و عکس ها و فیلم های دو نفره خانوم بازیگر و آقای فوتبالیست علت جنجالی و خاصی ندارد  .

WZ3NH6D9FMhS

قابل ذکر است تا کنون هیچ منبعی موثقی ازدواج سردار آزمون با بهاره افشاری را تایید نکرده و به نظر می رسد در حد شایعه فضای مجازی می باشد.

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر