مشکل فوتبال ما نوه علی پروین است؟

حضور والارضا نوه علی پروین در تیم نوجوانان پرسپولیس همان قدر که با استقبال مثبت همراه بود انتقادهایی را نیز به وجود آورد.

مشکل فوتبال ما نوه علی پروین است؟

علی پروین دو روز پیش با تبریک به نوه‌اش والا رضا فرزین اعلام کرد که او به تیم نوجوانان پرسپولیس پیوسته است. اتفاقی که بعد از انتشار عکس‌های نوه پروین با انتقادهایی از سوی برخی مواجه شد که این حضور را حاصل اعتبار علی پروین می‌دانستند. بیشترین انتقادها به شرایط و آمادگی جسمانی نوه پروین مربوط بود که به نظر می‌رسید برای حضور در زمین فوتبال با اضافه وزن روبه‌رو است.

محمد پنجعلی رئیس آکادمی و مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس در واکنش به این انتقادها می‌گوید: «جالب است! حالا همه کارهای فوتبال درست است و فقط مشکل فوتبال ما حضور نوه علی پروین در تیم‌های پرسپولیس است.»

ادامه حرف‌های پنجعلی را بخوانید: «علی پروین ۷۰ سال در این فوتبال و پرسپولیس بوده است و آنقدر برای تیم زحمت کشیده است نمی‌توان راجع به زحمات و افتخاراتش در یک ساعت و یک روز صحبت کرد. حالا اینکه نوه او که تمام عمرش را در پرسپولیس بوده آمده نباید چنین جوی راه بیفتد.»

این هم حرف آخر مدیر آکادمی پرسپولیس: «می‌گویند وزنش بالا است اما مشکلی نیست با برنامه و تمرینات اختصاصی او شرایط فیزیکی و آمادگی صددرصد را به دست می‌آورد؛ اگر بخواهیم از این چیزها حرف بزنیم می‌توانم راجع به برانکو صحبت کنم که چهار سال برادرش در پرسپولیس بود و هیچ کاری نکرد.»

 

 

ارسال نظر