شرایط نامساعد پرسپولیس

سهراب انتظاری، مهاجم اسبق تیم پرسپولیس در برنامه صبح و ورزش امروز به گفت‌وگو درخصوص مشکلاتی که باعث عدم گلزنی پرسپولیس می‌شود، پرداخت.

شرایط نامساعد پرسپولیس

 سه هفته بعد تیم پرسپولیس باید در فینال آسیا شرکت کند و در این سه هفته ای که از لیگ برتر گذشته کمی نتایجش نگران کننده شده و در سه بازی فقط یک گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است.

سهراب انتظاری، مهاجم اسبق تیم پرسپولیس در این باره اظهار کرد: شرایط این روزهای پرسپولیس مساعد نیست. در گلزنی موفق نیست و بازی زیبایی را انجام نمی دهد. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد. بنظر بعد از بازگشت پرسپولیس از بازی های آسیایی این تیم با چالش های زیادی روبرو شده است. از مشکلات بین سرمربی و مدیرعامل گرفته تا از دست دادن عیسی آل کثیر و شجاع خلیل زاده.

او ادامه داد: در نقل و انتقالات نیز هیچ فعالیت مثبتی برای برآورده کردن انتظارات سرمربی انجام نداده ایم. طبیعتا دست مربی برای جایگزینی این دو بازیکن خالی شد. ما در فاز حمله بازیکن کم داریم و نمی توانیم تمام توقعات را روی دوش مهدی عبدی بگذاریم. او بازیکن جوانی است که باید به او فرصت بدهیم.

انتظاری افزود: از طرفی فاصله بازی های آسیایی با لیگ کم شده و فکر می کنم کل بازیکنان ما در ساق پا احساس خستگی می کنند. ما نمی توانیم فقط به خط حمله انتقاد کنیم که چرا موقعیت گلزنی ایجاد نمی کنید. به نظر من تیم شاداب بازی نمی کند. بیشتر تمرکز آنها روی فینال بازی های آسیایی است و حتی کادر فنی هم چنین حالتی دارند.

انتظاری در پایان تاکید کرد: ما بعد از بیست و هفت سال با یک مربی ایرانی به فینال بازی های آسیایی رسیدیم. الان زمان انتقاد نیست. از تمام پیشکسوتان و دوستان عزیزم تقاضا می کنم از این تیم محبوب حمایت کنند تا افتخار و غرور ملی ایجاد شود. این قهرمانی قرار نیست به نام کسی ثبت شود و برای فوتبال کشورمان خوب است. اگر هم قرار است انتقاد کنیم بیاییم و انتقاد سازنده ای کنیم که کارایی داشته باشد و در پیشبرد اهداف کادر فنی موثر باشد.

 

ارسال نظر