عکس/ ازدواج ترلان پروانه با بازیکن فوتبال

سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی فوتبال در مصاحبه با تی وی پلاس گفت : ترلان پروانه ایده آل من نبود.

عکس/ ازدواج ترلان پروانه با بازیکن فوتبال
آنچه دیگران می خوانند:

ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد، او یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد که از دوران کودکی وارد این حرفه شده است..عکس کودکی ترلان پروانه در اغوش شهاب حسینی را در ادامه مشاهده می کنید.فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

من برای ارتقای کار بازیگری ام بسیار تلاش کردم و انواع هنرها و فن ها را آموختم. فن بیان ، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفه ام آماده تر باشم. این در حالی است که درس و مدرسه ام هم همیشه در کنار کارم بوده است.

اصلا اینکه با چه کسی مصاحبه کرده و چه چیزی گفته چندان مهم نیست ، این موضوع مهم است که چرا مسیر حرفه ای زندگی اش را اینگونه دچار حاشیه می کند؟ چرا یک نکونامِ بالقوه دیگر ، با این حواشی بالفعل نمیشود؟ چرا این جوانان مشاور و راهنما هایی برای زندگی حرفه ای خود ندارد؟ یک بازیکن ملی پوش اصلا نباید پایش به استودیوی زردترین برنامه تاریخ باز شود. واکنش به آنچه که در مصاحبه گفته را با یک "خیلی هم دلت بخواد" تمام می کنیم.واکنش ترلان پروانه به صحبت های بازیکن ملی پوش! + تصاویر

رابطه سعید عزت اللهی و ترلان پروانه

رابطه سعید عزت اللهی و ترلان پروانه

این هم جواب ترلان با یک تیر هوایی.

رابطه سعید عزت اللهی و ترلان پروانه

رابطه سعید عزت اللهی و ترلان پروانه

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر