دیاباته فیکس استقلال می شود؟

آبی های پایتخت با یک گل برابر ماشین سازی به برتری رسیدند تا موقتاً در شب اول هفته سوم به رتبه دوم جدول صعود کنند

دیاباته فیکس استقلال می شود؟

نبرد استقلال برابر ماشین سازی با یک گل به نفع استقلال به پایان رسید تا آن ها بعد از سه بازی توانسته باشند با زدن گل در هر سه بازی و کسب دو برد و شش امتیاز به رتبه دوم جدول برسند. گل آبی ها در این بازی را میلیچ زد ، کاشته ای که بی شباهت با ضربات چپ مسی نبود و به جایی رفت که گرفتنش برای هر گلری سخت بود ،محمود فکری قبل از زدن گل توسط میلیچ دستور آمدن شیخ دیاباته آقای گل فصل گذشته لیگ برتر را داده بود و بعد از گل از تصمیم خود منصرف نشد و شیخ به زمین مسابقه آمد.

ورود شیخ به زمین استقلال را در فاز تهاجمی قوی تر کرد و شیخ در مدت زمانی که فرصت داشت چند موقعیت گل را با بدشانسی از دست داد تا نتیجه بازی با همان تک گل میلیچ به نفع آبی ها به پایان برسد.

عملکرد شیخ در همین فرصت اندک و حضور مستمر او در هنگام حمله در محوطه جریمه حریف به همراه بازگشت های متعدد او به محوطه هجده قدم خودی در هنگام ضربات کرنر و یا آزاد حریف برای اثبات توانائی های او به کادر فنی جدید استقلال کافی بود.

آبی ها که فصل گذشته با داشتن شیخ دیاباته ،مهدی قایدی و ارسلان مطهری زهردارترین خط حمله لیگ را داشتند ، در فصل جاری هم با داشتن این مثلث خوفناک برای هر تیمی در لیگ برتر خطرناک خواهد بود.

آبی ها که فصل گذشته با داشتن شیخ دیاباته ،مهدی قایدی و ارسلان مطهری زهردارترین خط حمله لیگ را داشتند ، در فصل جاری هم...

 

ارسال نظر