فدراسیون فوتبال عدم حضور اعضای هیات رئیسه در انتخابات را تکذیب کرد

در پی انتشار خبری مبنی بر ممانعت و جلوگیری از حضور اعضای هیئت رئیسه فعلی فدراسیون در انتخابات آینده، امور حقوقی فدراسیون به اطلاع می رساند خبر مذکور صرفاً یک شایعه است.

فدراسیون فوتبال عدم حضور اعضای هیات رئیسه در انتخابات را تکذیب کرد

در پی انتشار خبری مبنی بر ممانعت و جلوگیری از حضور اعضای هیئت رئیسه فعلی فدراسیون در انتخابات آینده، امور حقوقی فدراسیون به اطلاع می رساند خبر مذکور صرفاً یک شایعه است و چنین رفتاری خلاف اصول اخلاقی است.

در بیانیه امور حقوقی فدراسیون فوتبال آمده است: اعضای هیئت رئیسه به همراه کمیته ها و سایر ارکان فدراسیون با راهبری سرپرست فدراسیون و همراهی و پشتیبانی دبیرکل طی ماه‌های گذشته تلاش کردند تا اساسنامه جدید فدراسیون با رعایت قوانین و مقررات داخلی و با نظر مثبت فیفا همراه گردد و به شکرانه خداوند بزرگ همه فرآیندها به سمت تصویب اساسنامه جدید توسط مجمع پیش می رود.

مطمئناً همه کسانی که دلسوز فوتبال هستند و برای پیشرفت فوتبال کشور دل می سوزانند چه اعضای هیئت رئیسه فعلی فدراسیون و چه افراد خارج از فدراسیون فوتبال می توانند در انتخابات آینده شرکت کنند و کمیته های انتخاباتی فدراسیون منتخب مجمع مسولیت نظارت بر انتخابات را برعهده دارند.

بر این اساس افرادی که بخواهند با شایعه پراکنی و دروغ پردازی فضا را در این باره متشنج کنند مورد پیگیری حقوقی قرار خواهند گرفت.

 

ارسال نظر