آخرین وضعیت قرارداد سیامک نعمتی و کمال کامیابی نیا با پرسپولیس

مذاکرات مثبت و توافق هایی بین مدیران پرسپولیس با سیامک نعمتی و کمال کامیابی نیا صورت گرفته و این بازیکنان هم در روزهای آینده تمدید قراردادشان را رسمی خواهند کرد.

آخرین وضعیت قرارداد سیامک نعمتی و کمال کامیابی نیا با پرسپولیس

 مسئولان باشگاه پرسپولیس طبق درخواست کادرفنی این تیم پس از اتمام فصل نقل و انتقالات روند تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی را آغاز کردند و برهمین اساس مذاکراتی را آنها انجام دادند.

در گام اول تمدید قراردادها مهدی عبدی که سه فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد، دو سال دیگر هم با باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق رسید و این موضوع به صورت رسمی انجام شد. به این ترتیب قرارداد مهاجم جوان پرسپولیس تا سال 1404 تمدید شد و البته ظاهرا مبلغ پرداختی به عبدی هم نسبت به قرارداد قبلی وی افزایش قابل توجهی داشته است.

همچنین مذاکرات  مثبت و توافق هایی بین مدیران پرسپولیس با سیامک نعمتی و کمال کامیابی نیا صورت گرفته و این بازیکنان هم در روزهای آینده تمدید قراردادشان را رسمی خواهند کرد.  

قرار است نعمتی که تا پایان سال لیگ بیست و یکم قرارداد دارد، یک فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کند و کامیابی نیا هم که در پایان این فصل قراردادش با سرخ پوشان به اتمام می رسد،یک سال دیگر با عقد قرارداد جدید تا پایان لیگ بیست و یکم در این تیم ماندنی می شود.

 

ارسال نظر