وینگر پرسپولیس از آرزویش می گوید

احسان پهلوان وینگر پرسپولیس که به تازگی به این تیم اضافه شده می‌گوید: همه جام‌ها را با پرسپولیس می‌خواهم.

وینگر پرسپولیس از آرزویش می گوید

پرسپولیس اولین بازی خانگی خود را در فصل جدید مقابل صنعت نفت انجام داد و توانست سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورد. با وجود اینکه خریدهای جدید پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفتند ولی بازی با صنعت نفت اولین بازی‌ای بود که این بازیکنان با پیراهن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بازی می‌کردند. احسان پهلوان هافبک تکنیکی سرخپوشان هم یکی از این نفرات بود. دیروز فرصتی دست داد تا دقایقی با احسان در مورد مسائل مختلف صحبت کنیم که در ادامه می‌خوانید.

اولین سه امتیاز فصل را مقابل صنعت نفت کسب کردید، بازی چطور بود؟

 به نظرم بازی بسیار دشواری بود و شرایط جوی خیلی کار ما را سخت کرده بود. ولی خداراشکر توانستیم سه امتیاز مهم این بازی را کسب کنیم و به رتبه‌های بالای جدول برسیم. هرچند فکر می‌کنم چند فرصت خوب گلزنی دیگر هم داشتیم و می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. از نظر من امتیازات بازی‌های اول فصل خیلی مهم و حیاتی است و می‌تواند کمک زیادی به تیم ما در راه قهرمانی بکند. امیدوارم بتوانیم همین روند را ادامه دهیم و دل هواداران را شاد کنیم.

خیلی از بازیکنان شما از کیفیت زمین گلایه داشتند!

واقعاً کیفیت زمین بد بود و نمی‌شد به راحتی به توپ ضربه زد و پاسکاری کرد. دلیلش هم بلند بودن چمن بود. امیدوارم مسئولان برای بازی‌های بعدی چمن را کوتاه کنند تا تیم‌ها دچار مشکل نشوند.

بازی با صنعت نفت اولین بازی تو برای تیم جدیدت در ورزشگاه آزادی بود، چه حسی داشتی؟

خب من همیشه تصورم از آزادی یک استادیوم با صد هزار تماشاگر بود و خیلی دلم می‌خواست وقتی برای اولین بار با پیراهن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به میدان می‌روم، هواداران هم حضور داشته باشند و جلوی آنها بازی کنم. به هرحال قسمت نشد ولی امیدوارم هرچه زودتر این ویروس لعنتی از بین برود و ما دوباره شاهد حضور هواداران در ورزشگاه باشیم.

بعضی اوقات در بازی وقتی خودت موقعیت خوبی داری، سعی می‌کنی پاس بدهی. پاس گل دادن را بیشتر دوست داری؟

خب شرایط بازی متفاوت است و من در هر صحنه سعی می‌کنم تصمیم درستی بگیرم. از قبل فکر نمی‌کنم که اگر موقعیت مناسبی پیش آمد پاس بدهم یا خودم به سمت دروازه شوت بزنم ولی در مجموع برای من پاس گل دادن لذت بیشتری نسبت به گلزنی دارد و این کار را خیلی دوست دارم.


آن‌طور که مشخص است خیلی خوب در ترکیب پرسپولیس جا افتادی و آن استرس اولیه را پشت‌سر گذاشتی و هواداران هم خیلی از تو راضی هستند.

بله خداراشکر همین‌طور است. همیشه گفتم بازی در پرسپولیس با سایر تیم‌ها متفاوت است و خب در یکی، دو دیدار اول استرس طبیعی بود ولی هرچه گذشت اوضاع بهتر شد و من هم توانستم خودم را با سیستم تیم و جو پرسپولیس وفق دهم. اینکه هواداران و کادر فنی از من راضی هستند باعث افتخارم است و برایم یک دنیا ارزش دارد. امیدوارم بتوانم در ادامه هم مهره مفیدی برای تیم محبوبم پرسپولیس باشم.

حتماً می‌دانی که هواداران همیشه از پرسپولیس انتظار قهرمانی دارند. به نظرت پرسپولیس می‌تواند امسال هم قهرمان شود؟

انتظار هواداران به حق است، چون پرسپولیس تیم بسیار بزرگی به حساب می‌آید و طبیعی است که همه از ما انتظار قهرمانی داشته باشند. شک نکنید ما در همه جام‌ها مدعی قهرمانی هستیم و تا آخرین لحظه برای شادی هواداران تلاش می‌کنیم چون خوشحال کردن طرفداران مهم‌ترین هدف ماست و در این راه هرچه داریم می‌گذاریم. من خودم به‌عنوان بازیکن جدید پرسپولیس همه جام‌ها را می‌خواهم و باید تلاش کنیم تا به اهداف بزرگی که در سر داریم برسیم.

فردا باید با نفت مسجد سلیمان بازی کنید، این دیدار را چطور می‌بینی؟

همه دیدارها سخت است چون تیم‌های لیگ با انگیزه و انرژی زیاد جلوی پرسپولیس بازی می‌کنند ولی ما هم انگیزه‌های خودمان را داریم و می‌خواهیم به سه امتیاز برسیم. امیدوارم شاهد بازی خوبی باشیم و با کسب یک برد شیرین و گرفتن سه امتیاز به تهران برگردیم.

 

ارسال نظر