استقلال به دنبال نکونام

یکی از صحبت های سعید آذری در مناظره با احمد مددی این بود که استقلالی‌ها قبل از شروع لیگ برتر جواد نکونام را می‌خواستند و با او مذاکره کردند.

استقلال به دنبال نکونام

 استقلال در مقطعی دنبال مربی بود و مدیران ارشد باشگاه به این نتیجه رسیدند که مربی جدید باید از میان استقلالی های قدیمی بوده و سابقه بازی یا مربیگری در این تیم را داشته باشد.

در همین راستا نام‌های زیادی در جلسات هیئت مدیره باشگاه استقلال مطرح شد که یکی از آنها هم جواد نکونام بود. حتی در مقطعی برای فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور نام رسول خطیبی هم مطرح اما با آن مخالفت شد. استدلال مدیری که اسم خطیبی را آورد این بود که او سابقه بازی در استقلال و تراکتور را دارد و حریف تبریزی را هم خوب می شناسد. جالب اینکه در آن مقطع فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بود و سپاهان و پرسپولیس را هم شکست داد اما احمد سعادتمند حسابی با فرهاد زاویه پیدا کرده بود.

در یکی از جلسات هیئت مدیره باشگاه استقلال یکی از مدیران نام جواد نکونام را بر زبان آورد که یکی دیگر از اعضای هیات مدیره باشگاه مخالفت کرد و دو نفر دیگر هم نظر خاصی روی جواد نداشتند. در نهایت به صورت رسمی مذاکره‌ای انجام نشد و استقلالیها سراغ محمود فکری رفتند که در نساجی مازندران نتایج خوبی گرفته بود و خودش هم عنوان کرده بود مشکل جدایی از نساجی را حل میکند.

فکری و نکونام که هر دو از گزینه‌های جدی نیمکت استقلال بودند، خیلی زود در لیگ بیستم به هم خوردند و آن اتفاقات بعد از بازی رخ داد که در نهایت منجر به مناظره مدیران دو باشگاه در تلویزیون شد. به نظر میرسد حتی بازی برگشت دو تیم در تهران هم بدون چالش نباشد.

 

ارسال نظر