سرپرست باشگاه استقلال پشت محمود فکری را خالی کرد

سرپرست باشگاه استقلال گفت: ما کار فکری را تائید نمی‌کنیم، ولی چیزی که دیدید، کوه یخ بود.

سرپرست باشگاه استقلال پشت محمود فکری را خالی کرد
آنچه دیگران می خوانند:

 احمد مددی، سرپرست باشگاه  استقلال در خصوص بازگشت شیخ دیاباته به تمرینات این تیم و شکست شاگردان  محمود فکری  مقابل فولاد و واکنش باشگاه به اتفاقات رخ داد، توضیحاتی ارائه داد که در زیر می‌خوانید:

*بعد از اتفاقات بازی با فولاد و گزارش سرمربی تیم، کمیته انضباطی باشگاه روز گذشته تشکیل جلسه داد. در این جلسه دفاعیات و اظهارات دیاباته استماع شد و به اعضای این کمیته پاسخ داد. در این نشست مترجم فرانسوی حضور داشت تا پاسخ‌های دیاباته بدون کم و کاست منتقل شود.

*این نشست در فضای دوستانه‌ای برگزار شد. دیاباته بازیکن حرفه‌ای و خوش اخلاق فوتبال ایران است و هفته آینده بعد از بررسی همه جوانب رأی صادر خواهد شد. او امروز با هماهنگی فکری در تمرین حضور داشت و هیچ مشکلی برای دیدار روز چهارشنبه نخواهد داشت.

*برای اتفاقات رخ داده متاسف هستیم. این موضوع را یک سناریوسازی از طرف فولاد و برخی از افرادی که در آنجا فعالیت می‌کنند، می‌دانیم. در آن بازی تنها یک صفحه از اتفاقات به نمایش در آمد و آن اتفاقات مثل کوه یخی بود، چون بسیاری از بداخلاقی‌ها از ناحیه نیمکت فولاد دیده نشد. مستندات لازم را در اختیار داریم و در صورت لزوم در اختیار مراجمع ذیربط قرار خواهیم داد.

*ما کار فکری را تایید نمی‌کنیم، ولی چیزی که دیدید، کوه یخ بود. بسیاری مسائل ناگفته وجود دارد که ثابت می‌کند بسیاری از بداخلاقی‌ها از ناحیه نیمکت فولاد رخ داده که متاسفانه به شکل دیگری نمایش داده شده است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه