تغییرات تاکتیکی پرسپولیس

این بازیکن ملی پوش در دیدار اخیر پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان به عنوان هافبک راست نمایش دلپذیری ارائه کرد و ستاره زمین لقب گرفت.

تغییرات تاکتیکی پرسپولیس
آنچه دیگران می خوانند:

تیم پرسپولیس در قالب هفته سوم لیگ برتر بیستم به دیدار نفت مسجد سلیمان می رود. هافبک عراقی تیم برای این بازی به آمادگی رسیده و به تیم باز می گردد . احتمالا سیامک نعمتی تغییر پست می دهد. در این گزارش به تغییرات احتمالی در پرسپولیس برای دیدار با نفت مسجد سلیمان می پردازیم.

سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که دریکی دو ماه اخیر در پست‌های مختلفی درسمت راست پرسپولیس بازی کرده، به احتمال فراوان در بازی روز پنج شنبه تیمش مقابل ذوب‌آهن باز هم تغییر پست می‌دهد و در خط حمله و در کنار مهدی عبدی به میدان خواهد رفت!

این بازیکن ملی پوش در دیدار اخیر پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان به عنوان هافبک راست نمایش دلپذیری ارائه کرد و ستاره زمین لقب گرفت.

البته سیامک نعمتی در تمام بازی های لیگ قهرمانان آسیا در پُست دفاع راست بازی کرد و از قضا بهترین مدافع راست این رقابت ها نیز لقب گرفت.

با این وجود در دیدار با صنعت نفت آبادان دوباره به خط میانی برگشت اما این اتفاق به دلیل خستگی بشار رسن بود.

حالا هافبک عراقی استراحت کافی انجام داده و آماده بازی برابر نفت مسجد سلیمان است.

دیداری که ۳ امتیازآن خیلی می تواند حیاتی باشد و پرسپولیس را درجدول بالا بکشد.

از آنجایی که مهدی شیری به تیم ملی دعوت شده و برابر تیم آبادانی هم بازی خوبی ارائه داد احتمال نیمکت نشین شدن او کم است.

سیامک نعمتی هم ستاره آخرین بازی پرسپولیس بوده و قرار نیست از ترکیب تیم خارج شود اما در چه پُستی؟

همان طور که نوشتیم ازتمرینات پرسپولیس خبر می رسد احتمالا سیامک نعمتی این بار در مسجد سلیمان به خط حمله کوچ کرده و مهاجم شود.

شماره ۸۸ پرسپولیس در مقطعی هم درتیم برانکو به عنوان مهاجم بازی کرد و موفق شد گل های حساسی برای تیمش به ثمر برساند.

سیامک نعمتی بازیکنی دونده، تکنیکی و شوت زن است که ضربات خوبی به سمت دروازه حریف می زند.

او درمسجد سلیمان هم می تواند بارخط حمله تیمش را به دوش بکشد مضاف براینکه کمک خوبی درسمت راست برای بشار رسن و مهدی شیری باشد.

از آنجایی که مهدی عبدی در دو بازی گذشته پرسپولیس درگلزنی ناکام بوده است بنابراین نیمکت نشینی درمسجد سلیمان شاید تلنگر خوبی هم برای این بازیکن باشد.

باید منتظر ماند و دید یحیی گل محمدی در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت؟ فعلا البته گزینه های زیادی برای بازی درخط حمله پرسپولیس روی میز نیست!

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه