طراحی لباس جدید پرسپولیس توسط هواداران

مدیران باشگاه پرسپولیس از هواداران این باشگاه خواستند تا طرح‌های خودشان برای پیراهن این تیم را به باشگاه برسانند.

طراحی لباس جدید پرسپولیس توسط هواداران
آنچه دیگران می خوانند:

مدیران باشگاه پرسپولیس از هواداران این تیم دعوت کردند تا برای طراحی پیراهن پرسپولیس در ادامه فصل وارد عمل شده و به طراحی مدل و شکل لباس تیم‌شان بپردازند. آنها باید طرح‌های خود را به رسانه‌های باشگاه برسانند تا در موردش تصمیم‌گیری شود. قرار است کمیته‌ای از طراحان، این مسائل را دنبال کرده و به بهترین طرح‌ها نمره بدهند و در نهایت پیراهن نیم فصل دوم پرسپولیس به دست سرخ‌ها برسد.

البته تا به حال چند طرح شیک و زیبا به باشگاه پیشنهاد شده اما مدیران پرسپولیس در انتظار دریافت طرح‌های بیشتری هستند و که در این میان یکی از طرح‌ها مورد قبول واقع خواهد شد. شرکت آل‌اشپورت قرار است این طرح‌ها را برای پیراهن پرسپولیس اجرایی کند. نکته دیگر اینکه برخی باشگاه‌ها اقدام به انتشار فیلم و عکس از پیراهن‌های خود کردند که این موضوع در فضای هواداری فوتبال به عنوان رونمایی از «کیت» باشگاه مطرح شد در حالی که کیت، مجموعه‌ای از البسه یک تیم محسوب می‌شود؛ یعنی از چمدان و کلاه و شال گردن گرفته تا لباس اصلی تیم و حتی لباس هتلی، اما برخی طرفداران فوتبالی از این مسائل سر در نمی‌آورند و به همین علت بود که به مدیران پرسپولیس فشار زیادی وارد آوردند که چرا «کیت جدید» را رونمایی نمی‌کنند. با این حال پرسپولیسی‌ها برخلاف اکثر تیم‌ها به دنبال خرید و طراحی کیت اصلی خود هستند نه صرفاً خرید پیراهن.

جالب اینکه برای تهیه پیراهن نیز باشگاه پرسپولیس با شرکتی قرارداد بسته که به جای پرداخت پول، هم پیراهن می‌گیرد و هم پول هنگفتی به جیب می‌زند. این مدل همکاری با اسپانسرهای پیراهن می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر باشگاه‌ها باشد تا دیگر هیچ تیمی در فوتبال ایران، پولی بابت خرید لباس پرداخت نکند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه