مهدونی کیا: فضای فوتبال ایران با روحیات من سازگار نیست

کاپیتان اسبق تیم ملی کشورمان به خبرورزشی گفت: ۵ سال تجربه کار کردن در هامبورگ واقعاً به من کمک کرده تا شرایط را ببینم و تجربه‌ام خیلی زیاده شده است.

مهدونی کیا: فضای فوتبال ایران با روحیات من سازگار نیست
آنچه دیگران می خوانند:

 مهدی مهدوی‌کیا، کاپیتان اسبق تیم ملی در رابطه با پیشنهاداتی که به او برای حضور در تیم‌های لیگی داده شده بود، گفت: در مقاطعی پیشنهاد سرمربیگری در تیم‌های مختلف و حتی مربیگری در تیم ملی، تیم امید، جوانان و... به من داده شد. در بحث مدیریت هم پیشنهاداتی بوده ولی هیچ وقت قبول نمی‌کنم، چون فضای فوتبال در ایران، در حال حاضر فضای خوبی نیست و شاید با روحیات و اخلاقیات من همخوانی ندارد. تشخیص دادم در مرحله‌ای به آلمان بروم‌؛ به هامبورگ شهری که سال‌ها در آن زندگی کرده بودم و باشگاهی که ۸ سال در آن بازی کرده‌ام. دوست داشتم شرایط فوتبال پایه را ببینم، چون خودم درگیر آکادمی خودم در ایران بودم، دوست داشتم از نزدیک شرایط را ببینم و این ۵ سال واقعاً به من کمک کرده تا شرایط را ببینم. تجربه‌ام خیلی زیاده شده است.

ضمن اینکه آرامشی که در هامبورگ برای من وجود دارد، بهتر است. خیلی‌ها می‌گویند شما از چندین میلیارد پول در سال گذشته‌اید، ولی من بیشتر درگیر همان آرامشی هستم که گفتم. حالا هم فکر می‌کنم در کاری که تخصص دارم، کار می‌کنم و امیدوارم آینده خوبی در انتظار فوتبال ایران باشد و ما فوتبالیست‌های بیشتری را از کشورمان در اروپا ببینم‌؛ چون باعث افتخار است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه