واکنش محمود فکری به حاشیه ها اخیر

محمود فکری گفت: در مصاحبه بعد از بازی هم گفتم یک سری باخت‌ها باعث می‌شود انسان دوست و دشمن خود را بشناسد.

واکنش محمود فکری به حاشیه ها اخیر
آنچه دیگران می خوانند:

محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: پس از بازی با فولاد ریکاوری داشتیم و طی امروز و فردا تمرینات را دنبال کردیم تا برای بازی با ماشین سازی آماده شویم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی درباره تمرین روی چمن مصنوعی گفت:در چند روز اخیر بارندگی زیاد بوده و به خاطر خیس بودن چمن طبیعی، سنگینی در بازیکن ایجاد می‌کند.

محمود فکری درباره هجمه‌های اخیر علیه خودش بیان کرد: قرار نیست انقدر زود خسته شویم. در مصاحبه بعد از بازی هم گفتم یک سری باخت‌ها باعث می‌شود انسان دوست و دشمن خود را بشناسد. فضا‌های خیلی مسمومی را ایجاد کردند و استقلالی‌ها خیلی باید مراقب باشند، حالا چه من باشم یا نباشم.

سرمربی استقلال ادامه داد: وقتی استراماچونی هم سرمربی بود من به شخصه گفتم از هفته هفتم درباره این مربی باید نظر بدهیم. استقلال باید حواسش جمع باشد تا بهانه دست افراد ندهد. زمانی که برنده بازی می‌شویم باید دنبال ایرادات بود و همچنین در باخت‌ها هم باید دنبال ایراد بود.

فکری ادامه داد: اگر منطقی درباره ایرادات فکر کنیم خیلی بهتر است، اما اینکه هجمه غیر منصفانه وارد شود خود استقلالی‌ها باید مراقب باشند. در بحث ترکیب بازیکنان تخصصی را در پست وینگر در اختیار نداشتیم و از بازیکنان غیر تخصصی بهره بردیم و در جا‌هایی هم دستمان خالی است.

محمود فکری گفت: من به عنوان سرمربی باید مدام ناله کنم که این کار را انجام نمی‌دهم و نمی‌نالم و دنبال بهانه نیستم، اما گویا بقیه دنبال بهانه هستند. به هر حال با کمک همدیگر امیدوارم نتایج خوبی را کسب کنیم و جا دارد از پیشکسوتان تشکر کنم که از تیم و باشگاه حمایت کردند و ان شاالله با کمک آن‌ها تیم را به جایگاه واقعی برسانیم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه